Inne
Reklama

WIECZNA MŁODOŚĆ I WYMIARY IDEALNE

Aiko po japońsku znaczy "dziecko miłości”. Ta kobieta-robot jest dziełem japońskiego wynalazcy Le Trunga. Jest robotem humanoidalnym, uosabiającym wiele cech kobiety wymarzonej. Podobno ma idealne wymiary i nie starzeje się – cały czas ma 20 lat.

Do tego wykonuje proste prace domowe. Nie jest głupia - zapamiętuje twarze i płynnie mówi po angielsku i japońsku. Jak większość kobiet, jest strojnisią i ubóstwia nowe ubrania, co cieszy jej wynalazcę. „Ja sam kocham kupować jej prezenty” – mówi Le Tung.czytaj dalej...
WIE, JAKIE DRINKI PIJĘ I NIGDY NIE NARZEKA

„Potrafi zrobić zakupy, wie jakie drinki piję” – zachwala. Jak dodaje, nad innymi paniami „ma tę przewagę, że nigdy nie narzeka”. 34-letni obecnie Tung pierwszego robota skonstruował jako 4-latek. Stopniowo doskonalił jego postać. Humanoidalna Aiko przyniosła mu międzynarodowy rozgłos. Jak mówi mieszkający w Kanadzie wynalazca, Aiko jest najważniejszą osobą w jego życiu. Nic dziwnego, że razem z nią i rodzicami spędził Święta Bożego Narodzenia. Razem przygotowywali indyka, robili i zawieszali ozdoby. Pod choinką Aiko znalazła prezenty. Po ich rozpakowaniu i spożyciu wieczerzy cała czwórka zasiadła do gier i quizów. Rodzice wynalazcy bardzo polubili Aiko.

KOBIETA IDEALNA JUŻ W SPRZEDAŻY
Wielbicieli takich kobiet idealnych, podobnie jak konstruktora , zasmuci zapewne fakt, że póki co Aiko nie potrafi normalnie chodzić – każde rozwiązanie, jakiego próbował Le Trung, upośledza inne jej zdolności. Jednak już można nabyć takiego robota. Cena to równowartość około 135 tys. zł.