BIUSTY POD LUPĄ NAUKOWCÓW

Reklama

Amerykanie nie od dziś słyną ze śmiesznych i absurdalnych pomysłów na eksperymenty. Jak donosi portal www.papilot.pl, tym razem, w pogoni za wyjaśnieniem zależności między rozmiarem miseczki stanika a wysokością IQ, zbadali 1200 mieszkanek Chicago. Wszystkie panie podzielono według kryterium wielkości piersi na pięć grup (od „ekstramałych” po „ekstraduże” biusty) i poproszono o wypełnienie testów na inteligencję.

"MA CZYM ODDYCHAĆ" ZNACZY "MA CZYM MYŚLEĆ"

Wyniki tego badania okazały się być sprzeczne ze stereotypem głupiej „biuściastej lali” – naukowcy wykazali, że im większe piersi, tym wyższy współczynnik IQ... W interpretacji badaczy przyczyna takiej „zależności” tkwi w poziomie żeńskich hormonów hormonów. Im wyższy on jest w ciele danej kobiety, tym pełniejsza jest miseczka i tym lepszy rozwój mózgu. Te wyniki nie zostały jednak uznane za media za bezwzględnie ważne dla losów świata, opisane zostały bowiem na łamach nie „New York Timesa”, a "Singapore Sin Chew Daily".

NOWE IQ PROSTO SPOD SKALPELA

Można zastanawiać się, czy następnym krokiem naukowców będzie przebadanie analogicznej zależności u przedstawicieli płci męskiej – nie chodzi oczywiście o rozmiar piersi... Przyjmując rezultaty badań naukowców za dobrą monetę można od razu wskazać najinteligentniejsze kobiety świata: Katie Price, Pamela Anderson i Iga Wyrwał na pewno znajdą się w tym gronie. Choć tylko piersi tej ostatniej są dziełem natury. Dlatego pozostajemy z nadzieją, że panie nie zaczną tłumnie wybierać się na operacje powiększenia piersi licząc, że podniosą tym samym swój iloraz inteligencji. Szczególnie, że tradycyjne sposoby podnoszenia swojego IQ, takie, jak np. czytanie książek, zdają się odchodzić do lamusa.

A może całe to badanie wymyśliła i wykonała jakaś biuściasta pani naukowiec, która w ten sposób musi udowodnić, że jest jednak coś warta w świecie nauki?

______________________

NIE PRZEGAP:

>>> Pokochałam oszusta...
>>> Czy ta reklama ociera się o pornografię?
>>> Zobacz półnagie heroski w odważnej sesji