KELLY OSBOURNE

Znana wokalistka i bohaterka reality show a przede wszystkim córka jeszcze bardziej znanego ojca Ozzy'ego Osbourne dopiero ogłosiła, że zamierza pomniejszyć to, czym hojnie obdarzuła ją natura. "To nie jest tajemnica, że nie znoszę swoich piersi. Chciałabym mieć rozmiar pomiędzy B i C, przy którym nie musiałabym nosić stanika. Chcę mieć idealne piersi i mam zamiar to osiągnąć" - powiedziała Kelly. Zwracamy uwagę: idealne dla Kelly znaczy: mniejsze.

BRITNEY SPEARS

Tej gwieździe nie można zarzucić braku akceptacji i totalnej nienawiści do swoich piersi. Jak sama mówi, ma do nich stosunek ambiwalentny. "Podchodzę do moich piersi na zasadzie miłość - nienawiść" - zwierzyła się swego czasu mediom. To, którym z tych uczuć aktualnie pała, zależy od sytuacji. Nienawiść pojawia się w takich chwilach, jak jej ostatnia grudniowa impreza urodzinowa w klubie Tenjune w Nowym Jorku, gdy sukienka Roberto Cavalli zsunęła się z jej biustu. "W tym momencie ich nienawidzę. Chcę, aby były mniejsze" - mówiła gwiazda po tej wpadce. Britney chciałaby zmniejszyć swój biust, bo uważa, że po takim zabiegu seksowne kostiumy leżały by na niej lepiej. "Mam ochotę zmniejszyć sobie biust tak, aby w czasie moich następnych występów kusić w jakimś niesamowitym kostiumie. Wiem, że teraz moje piersi wyglądają seksownie, ale czasami wchodzą mi w drogę" - opowiadała Spears. Dzięki mniejszym piersiom mogłaby skutecznie kusić w opiętych kreacjach, w szczególności w jednej ulubionej, lateksowej... "Nie mogę zakładać ubrań, które zawsze uwielbiałam nosić, takich jak czerwony kostium z lateksu, w którym wystąpiłam w wideo >>Oops I Did It Again<<" - rozmarzała się wokalistka.

SIMONA HALEP

O tej tenisistce zrobiło się głośno. Jednak nie ze względu na wyjątkowe umiejętności tenisowe ( w rankingu WTA zajmuje pozycję w środku trzeciej setki), a - mocno zbudowanej klatki piersiowej. Sama 17-letnia juniorka nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy, gdyż, jak sama mówi, kibice znają ją jako "tą z dużym biustem" a nie na ten przykład "tą ze świetnym forehandem". Jak z zachwytem donosiły niektóre media, ogromny biust Halep we współpracy z prawami fizyki daje na tenisowym korcie bardzo ciekawe efekty. I znów sama Simona nie podziela zachwytu fanów - narzeka, że wielkie piersi przeszkadzają jej w poruszaniu się po korcie. Sportsmenka myśli zmniejszeniu piersi, co będzie mogła zrobić najwcześniej jako 18-latka. Ile świat na tym straci? "W 2012 nie będzie końca świata, bo zostanie on w ostatniej chwili uratowany przez cycki Simony, które od tego momentu obejmą miłościwe panowanie nad kulą ziemską. Która jak wiemy od stuleci - płaska nie jest" - pisał niedawno jeden z portali.

VICTORIA BECKHAM

Posh Spice juź dawno zasłużyła sobie na tytuł trendsetterki czyli osoby, która kreuje trendy w modzie i stylu życia. Jeszcze nie tak dawno lansowała dość kiczowaty wizerunek: utlenione włosy, skóra opalona na brązowo i ogromny, sztucznie powiększony biust. Od niedawna pokazuje się we wręcz przeciwnym anturażu - blada, czarnowłosa i z o wiele skromniejszym biustem. Chirurgiczne pomniejszenie piersi, jakiemu się poddała, zostało ogłoszone jako początek nowej mody, mody na mniejsze. Czy się przyjmie?