Pani Bridget Pericolo wsadziła swoją obrączkę do filiżanki. Pech chciał, że jej maż Angelo wyrzucił tę filiżankę do śmieci i spokojnie wyszedł do pracy. Zanim małżeństwo zorientowało się, że obrączka zaginęła, po ich śmieci przyjechały odpowiednie służby...

Reklama

PRACA DLA TYTANA

Pracownicy zakładu oczyszczania miasta w miejscowości Parsippany oniemieli, gdy starszy pan zaproponował im przeszukanie wysypiska śmieci, na którym znajdował się worek ze śmieciami, w którym z kolei tkwiła nieszczęsna filiżanka. A jednak zgodzili się - w małych miasteczkach jest to zadanie na pewno łatwiejsze niż w wielkich metropoliach, ale i tak Michael Brotons i jego dwaj pracownicy - Edgar Lopez i Joseph McGee musieli przerzucić ponad 10 tysięcy ton odpadów!

I stał się cud - worek się odnalazł! Pan Pericolo zaniósł symbol swojej miłości małżonce! Miłości nie byle jakiej, bo starsi państwo świętowali w tym roku 55 rocznicę ślubu. W czasach, gdy rozwody są na porzadku dziennym i nikogo już nie szokują, takie poświęcenie nabiera szczególnego znaczenia. Prawdziwa miłość jednak istnieje!

______________________

NIE PRZEGAP:

>>> Poślubiła swojego nieżyjącego chłopaka
>>> Gdy nie marzy ci się suknia z welonem...
>>> "Wyjdziesz za mnie? Żartowałem!"