Liz Breach ma 32 lata, męża Jasona i dwóch synów: siedmioletniego Trenta i trzyletniego Logana. Gdy zaszła ponownie w ciążę i jak każda dbająca o zdrowie mama poszła na USG, usłyszała niezwykłą diagnozę. Portal www.growingyourbaby.com przytacza słowa Liz: “Lekarz zapytał, jak bym zareagowała, gdyby mi powiedział, że będę miała bliźnięta, a każde z nich rozwija się w innej macicy. Odparłam mu, że to wcale nie jest zabawne".

Reklama

PODWÓJNE SZCZĘŚCIE

Liz ma oczywiście świadomość, iż jest posiadaczką dwóch macic. Jednak gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, była szczerze zaciekawiona, którą z nich wybierze sobie jej nienarodzone dziecko. Okazało się jednak, że dzieci jest dwoje i... sprawiedliwie podzieliły się jej macicami! Jason chciał jej nawet towarzyszyć w tej pamiętnej - jak się okazuje - wizycie na prześwietleniu, ale ona zadecydowała, że pójdzie sama. Na następne pewnie chodzili już razem...

Podobny przypadek miał miejsce w Wielkiej Brytanii, w Devon. 23-letnia Hannah Kersey, posiadaczka dwóch macic, urodziła... trojaczki!
___________________


NIE PRZEGAP:

>>> 10-latki na diecie, 15-latki pod nóż
>>> Mój brzuch to moja sprawa
>>> Luli luli laj, czyli powrót kołyski