Inne
Reklama

Czy zastanawiałaś się, co w twoim ciele należałoby ubezpieczyć? Pewnie większość z nas odpowie, że mózg, bo to on jest najcenniejszy w przypadku mądrych kobiet. Z niemałą złośliwością stwierdzamy, że wiele gwiazd ubezpiecza jedynie swoje doczesne atuty... Warto byłoby postudiować polisy celebrytek: ciekawe, czy znajduje się na nich zapis o nieuchronnych konsekwencjach starzenia się ciał?

Inne
Inne

NAJDROŻSZY UŚMIECH ŚWIATA NALEŻY DO… BRZYDULI

Kto by pomyślał, że posiadaczką chyba najwyżej wycenionego przez ubezpieczycieli uśmiechu świata jest Brzydula? Konkretnie jej amerykańska wersja. America Ferrera, odtwórczyni tytułowej roli w serialu „Brzydula Betty” ma uzębienie ubezpieczone na kwotę… 10 milionów dolarów. Nie jest ono wyrazem jej własnej troski, a prezentem od firmy Aquafresh White Trays . America zasłużyła sobie na nie swoim zaangażowaniem w sprawie przyznania bezrobotnym kobietom bezpłatnej opieki dentystycznej.

SUPERCENNE NOGI KLUM – PRAWA GÓRĄ!

Piszemy zwykle prawą ręką, ale serce mamy po lewej stronie… W pojedynku na „strony” w przypadku pięknej Heidi Klum górą jest strona prawa. Obie nogi supermodelki ubezpieczone są bowiem na inną wartość. Firma ubezpieczeniowa wyceniła prawą nogę Heidi na milion, a lewą już tylko na 0,8 miliona dolarów. Wszystko za sprawą maleńkiej blizny na mniej „wartościowej” kończynie. W sumie 1,8 mln dolarów za obie nogi to kwota mieszcząca się w światowej czołówce.

ILE SĄ WARTE POŚLADKI JENNIFER LOPEZ?

W przypadku tej gwiazdy nie mam wątpliwości, jaka część jej ciała została uznana za najcenniejszą… Pokaźna pupa Jennifer Lopez owiana jest już legendą i stała się wizytówką piosenkarki i aktorki. Nic dziwnego zatem, że ich strata mogłaby być dla Lopez bolesna. Pośladki Jennifer zostały więc wycenione na milion dolarów. Czy to oznacza pół miliona za każdy z dwóch?

Te trzy celebrytki to jedyne kobiety, które znalazły się w rankingu przedstawiającym top ten celebrytów z najwyżej wycenionymi przez ubezpieczycieli organami. Reszta to panowie: między innymi David Beckham i Christiano Ronaldo, którzy ubezpieczyli swoje nogi , Bruce Springsteen i jego głos oraz Keith Richards wraz ze swoim… środkowym palcem.