Inne
Reklama
Inne

Szymon Majewski kocha stopy: akurat w przypadku Majewskiego trudno mówić o chęci przypodobania się publice. Znany showman od dawna jest znany z tego, że wielbi piękne, damskie stópki. Podczas swoich programów niejednokrotnie zdejmował buty znanym paniom i podziwiał ich stopy. W wielu wywiadach przyznał, że jego żona Magda jest tak wspaniale w tym zakresie wyposażona, że nawet po wielu latach małżeństwa on nie może się napatrzeć na jej stopy. No, no - pozostaje tylko pogratulować.

>>> Pobita gwiazda wreszcie przemówiła

Inne

Pamela Anderson i jej kostium ze "Słonecznego patrolu": naczelna seksbomba Ameryki wyznała kiedyś, że jednego z jej chłopaków (nie wiadomo, którego - wszak Pam miała ich kilku) kręci jej słynny kostium ze "Słonecznego patrolu". I ona wychodzi na przeciw tym pragnieniom, zakładając go od czasu do czasu w sytuacjach powiedzmy... intymnych. Co prawda sama gwiazda nie przyznała wprost, że ten czerwony skrawek materiału także ją kręci, ale piszemy o nim, by uświadomić milionom mężczyzn, że to jest także ich fetysz...

>>> Rozpieszczone ciało jest sexy!

Keira Knightley i męskie obuwie: szczuplutka gwiazdka wyznała, że jej fetyszem są elegancke buty. Jak sama powiedziała: "Lubię mężczyzn nieco ponurych, z którymi można poprowadzić ciekawą rozmowę i porządnie się pokłócić. Facet musi umieć mnie rozśmieszyć no i zaimponować mi swoimi eleganckimi butami." Czyli James Bond byłby idealny: zawsze dobrze obuty, tajemniczy i chętnie wchodzi w spory ze swoimi ponętnymi partnerkami. Czasem którąś z nich porządnie spierze, ale kładziemy to właśnie na karb owej słynnej atrakcyjności seksualnej agenta 007.

>>> Kobiecy przedmiot pożdania

Penelope Cruz i sztuczne pośladki: Penelope nie jest chyba typową Hiszpanką, nie posiada bowiem zbyt okazałej, seksownej pupy - jest na to ciut za szczupła. Więc gdy Pedro Almodóvar na planie "Volvera"stwierdził, że gwieździe przydałyby się większe pośladki, Penelope od razu dostała silikonową pupę. Podobno chodziła rozkołysanym krokiem po planie i była autetycznie zachwycona swoją przemianą. Sztuczną pupę podobno trzyma w domu, w szufladzie... Co zrobi Javier Bardem, gdy ją znajdzie?

>>> Zobacz znaną aktorkę oszpeconą przez botoks