30-letni Arkadiusz Likus to świetna partia dla kobiety miłującej się we wszystkim, co ekskluzywne - ocenia magazyn "Show". „Rodzina Likusów zasłynęła głównie tym, że przywróciła do życia najpiękniejsze krakowskie hotele: Pod Różą i Copernicus. Arkadiusz po swojemu kontynuuje tę tradycję – w Warszawie otworzył ekskluzywny Concept Store”. Co dobrze rokuje na przyszłość, Arkadiusz nie poprzestaje na otrzymanym spadku, tylko sam pomnaża fortunę. Jest dobrze, będzie jeszcze lepiej!

JAK TO JEST ODZIEDZICZYĆ MILIARDY?

Piotr Woźniak–Starak to syn z pierwszego małżeństwa Anny Woźniak – żony Jerzego Staraka. Jego rodzice posiadają fortunę (są między innymi właścicielami Polpharmy), a on sam od młodych lat świetnie sobie radzi w biznesie - w wieku zaledwie 29 lat, jest prezesem zarządu trzech firm. Ma jednak jeszcze inne zainteresowania – kino. Studiuje w prestiżowej nowojorskiej Parsons School of Design i pragnie zostać producentem.

Jednak najłatwiej złamać kobiece serce będzie chyba Tobiasowi Solorzowi. Ten 29-letni syn właściciela Polsatu pomiędzy siebie i swoją siostrę podzieli majątek szacowany na 5,8 mld złotych. Ukończył zarządzanie na UW a swoje umiejętności wykorzystuje w praktyce – jako członek zarządu Sferia S.A. (współudziałowcem jest jego ojciec). Zgodnie z relacjami jego kolegów Tobias uchodzi za przystojnego i inteligentnego – już na uczelni wiele dziewczyn traciło dla niego głowę.

_______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jakie są szanse na seks z supermodelką?
>>> Co tak naprawdę przyciąga kobiety?

>>> Szok! Co oni zrobili tym dzieciom?!

>>> Łyse kobiety są sexy! Zobacz Muchę, Cichopek, Foremniak i Żmudę-Trzebiatowską bez włosów.