Eddy Murphy - pod względem krótkotrwałości związku mało kto może się z nim równać. Jego małżeństwo z Tracey Edmonds, również aktorką, zakończyło się zaledwie 2 tygodnie po ślubie na wyspie Bora-Bora. To był niezbyt dobry początek roku, bo już 16 stycznia para podała do publicznej wiadomości, że pomimo dużego zaangażowania, miłości i wzajemnego oddania na poziomie duchowym, postanowili zgodnie rozstać się i pozostać przyjaciółmi…

Pamela Anderson nie ustaje w poszukiwaniach dozgonnej miłości, po drodze zaliczając jedną wpadkę za drugą. Skory do rękoczynów Tommy Lee, imprezowy Kid Rock a potem "partner" Paris Hilton z filmu "One Night in Paris", Rick Salomon. Pam zawarła z nim związek małżeński podczas 90-minutowej przerwy w swoim magicznym show w las Vegas w październiku 2007 roku. Już dwa miesiące później zgłosiła się po anulowanie związku, za powód podając oszustwo. Żadne inne szczegóły na ten temat nie przedostały się do prasy, ale w tym roku sprawa została ostatecznie zakończona, korzystnie dla aktorki.

Jennifer Aniston pod obstrzałem mediów wciąż szuka następcy dal swojego byłego męża Brada Pitta. Trwający kilka miesięcy związek z piosenkarzem Johnem Mayerem był burzliwy i obfitował w liczne rozstania, powroty, krótkie romanse Johna (również Jennifer podejrzewano o bliską znajomość z Gerardem Butlerem). W końcu para definitywnie się rozstała po 5 miesiącach spotkań. Mayer powiedział reporterom: "Nie ma kłamstw, nie ma oszustw, nie ma już nic".

Sienna Miller od kilku miesięcy spotyka się już z kim innym (aktor i milioner Balthazar Getty), ale brytyjski Glamour pamięta jej tegoroczne rozstanie z aktorem Rhysem Ifansem. Na tle jej dotychczasowych narzeczonych pozytywnie wyróżniał się pod względem wierności i odpowiedzialności życiowej, jednak nie został za to nagrodzony przez pannę Miller. Oficjalnie Sienna nigdy nie potwierdziła swojego związku z nim, ale zdjęcia paparazzi mówiły same za siebie. W dodatku Rhys po rozstaniu obnosił się ze swoim smutkiem po wszystkich londyńskich klubach.

Michale Bolton koncertując pod koniec października w Polsce nie był już z Nicolette Sheridan, gwiazdą serialu "Gotowe na wszystko". Aktorka odeszła od piosenkarza w sierpniu i samotnie spędziła wakacje na rekonwalescencji po nieudanym związku. To nie jest pierwszy raz kiedy para odpoczywa od siebie, spotykali się już w latach 90-tych, i to przez 5 lat! Być może nie wszystko jeszcze stracone i trzeci raz będzie tym ostatecznym?

Anne Hathaway, kiedyś uosobienie nastoletniej księżniczki, dziś stylowa młoda dama Hollywood, została bezwzględnie oszukana i wykorzystana przez swojego narzeczonego. To prawdopodobnie najbardziej tragiczne rozstanie tego roku. Biznesmen Raffaello Follieri spotykał się z Anne przez 4 lata, snując plany założenia rodziny i dostatniego życia. W rzeczywistości wykorzystywał jej kontakty i wysoko postawionych przyjaciół do swoich nielegalnych interesów. Oszustwa, pranie brudnych pieniędzy w końcu wyszły na jaw, a Follieri został aresztowany. Anne natychmiast odcięła się od niego i zeznawała w sądzie w obozie oskarżyciela. Były narzeczony odsiaduje teraz wyrok 4, 5 lat więzienia.

Mark Ronson (znany producent muzyczny, brat dziewczyny Lindsay Lohan) i Daisy Lowe (modelka) to najbardziej kolorowa para tego roku. Od kwietnia tego roku można ich było zobaczyć zobaczyć w każdym lansiarskim klubie Nowego Jorku, Londynu czy Los Angeles. Imprezy modowe, premiery, przyjęcia u znajomych i zwykłe piątkowe potańcówy. Kolorowe nocne ptaki zakończyły jednak wspólną imprezę we wrześniu. Być może z powodu 14-letniej różnicy wieku, bo jak podaje Daily Mirror za znajomym pary: "Daisy ciągle czuje się jak nastolatka. Mark jest na zupełnie innym etapie życia. Ma 33 lata i chociaż lubi imprezować, zaczyna już myśleć o ustatkowaniu się, na co Daisy nie jest jeszcze gotowa".

Michael Bublé, który potrafi zaśpiewać tak, że stopi lód z niejednego serca, nie zdołał wykorzystać swojego głębokiego i zmysłowego głosu, aby zatrzymać przy sobie długoletnią narzeczoną Emily Bunt. Aktorka znana u nas głównie z filmu "Lato miłości" czy "Diabeł ubiera się u Prady", zostawiła narzeczonego po 3 latach związku, w lipcu tego roku. Powodem podobno były problemy z grafikami obu gwiazd. 25-letnia Emily coraz więcej pracuje za oceanem, a Michael koncertuje po całym świecie. Oboje mają zamiar pozostać przyjaciółmi, jednak matka Michaela nie zamierza na tym poprzestać. Jest tak zachwycona byłą już dziewczyną syna, że zapowiedziała: jeśli on nie poślubi Emily, to znajdę jej w rodzinie innego chłopaka. "Nie puścimy jej" powiedziała stanowczo…

David Duchowny przyznając się do uzależnienia od seksu nie tylko stracił reputację grzecznego chłopca, ale i żonę. Tea Leoni po 11 latach małżeństwa i znoszeniu ustawicznych zdrad dla dobra dwójki ich dzieci, powiedziała w końcu dość. David poszedł na terapię, ale w domu już nikt na niego nie czeka.

Madonna i Guy Ritchie przyciągali uwagę mediów od samego początku. Pewien astrolog wywróżył nawet ich rozwód w roku 2010. Niestety, pomylił się o 2 lata. Para rozstała się grzecznie, bez publicznego prania brudów, bez walk o pieniądze. Dla obydwojga priorytetem były dzieci i właściwy podział opieki nad nimi. Nieoficjalnie mówi się, że przyczyną rozwodu była nie despotyczna osobowość pop-diwy, tylko jej obsesja na punkcie własnego wyglądu i brak pożycia małżeńskiego pomiędzy nią a Guyem. To rozstanie zasługuje na wielkiego plusa za lekcję, jak rozejść się z klasą przy masowym zainteresowaniu rządnej plotek publiczności z całego świata.

Paris Hilton. Milion dolarów dla tego, kto zliczy wszystkich narzeczonych hotelowej dziedziczki. Jednak kiedy zaczęła spotykać się z rockmanem Benjim Maddenem, prasa spekulowała, że ta para ma szanse przetrwać. 10-miesięczny romans, podczas którego Paris zmieniła nawet styl ubierania, żeby dobrze wyglądać na zdjęciach ze swoim chłopakiem, zakończył się listopadzie. Przyjaciele rozrywkowej dziewczyny twierdzą, że Benji był zbyt zazdrosny, nadopiekuńczy i chciał kontrolować każdy krok młodej Hiltonówny. Jednak oficjalnie podano bezpieczną wymówkę: napięte plany dnia obu stron. Teraz hotelowa księżniczka będzie mogła rozpocząć polowanie na Księcia Williama.

Amy Winehouse w związku z Blake'm Fiedler-Civillem o mało nie straciła życia. Teraz powoli podnosi się z upadku po szaleńczym afekcie dla swojego, już wkrótce byłego męża. Piosenkarka zawsze miała skłonność do używek, ale przy mężu popadła w ostre uzależnienie od leków i narkotyków. Kiedy Blake oficjalnie zaczął puszczać oko do niemieckiej modelki, Amy wreszcie zaczęła myśleć racjonalnie. To był dla niej ostatni dzwonek, mówią jej przyjaciele. Teraz konsultuje się ze swoim prawnikiem i planuje jak szybko uwolnić się od toksycznego związku. Zaraz potem ma zamiar zacząć pracę nad nową płytą.