Julia Scorupco urodziła się 15 września 1997 roku. Dziewczyna jest córką Izabelli Scorupco i legendarnego hokeisty Mariusza Czerkawskiego. Mimo rozstania rodziców Julia ma rewelacyjne relacje zarówno z mamą jak i tatą. Po ukończeniu szkoły średniej dziewczyna wybrała się na studia na Uniwersytet Berkeley w Kalifornii. Musi być bardzo zdolna, ponieważ jest to jedna z bardziej prestiżowych szkół.

Reklama

Julia Scorupco pozuje na zdjęciu z mamą

Julia Scorupco jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niedawno dodała na swoje instagramowe konto zdjęcie z mamą. Takie publikacje to bardzo częsty widok. Widać na nich wyraźnie, że obie panie mają bardzo dobre relacje. W jednej z takich publikacji Julia napisała nawet, iż mama to jej najlepsza przyjaciółka.

Trzeba przyznać, że 26-latka mimo ogromnej sławy rodziców doskonale radzi sobie w dorosłym życiu. Ma własne pasje oraz zainteresowania, a media społecznościowe to do tego jedynie niewielki dodatek.

Izabella Scorupco - pociechy

Izabella Scorupco obecnie jest szczęśliwą mężatką. Jej trzeci mąż to szwedzki przedsiębiorca Karl Rosengrena. W przeszłości gwiazda była w związku z hokeistą Mariuszem Czerkawskim, tworząc jedną z najpiękniejszych par. Owocem tej miłości była Julia. W czasie drugiego małżeństwa z Jeffreyem Reymondem na świat przyszedł ich syn Jacob.

Jak Izabella Scorupco dba o urodę? Poznaj jej sprawdzony trik

Kiedy Izabella Scorupco mówi, ile ma lat, każdy przeciera oczy ze zdumienia. Trzeba przyznać, że mimo upływającego czasu gwiazda cały czas prezentuje się rewelacyjnie.

Gwiazda przed laty była uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Była modelką i aktorką. Wystąpił m.in. w sesjach zdjęciowych dla takich prestiżowych magazynów jak "Vogue", "Elle" i "Glamour". Następnie pojawiła się u boku Pierce’a Brosnana w "GoldenEye" oraz zaliczyłą głośny występ w "Ogniem i mieczem" Jerzego Hoffmana. We wszystkich projektach wyglądała rewelacyjnie. Jaki jest jej sposób na młody wygląd? Niedawno zdradziła swoje triki.

"Znam wiele dobrych porad dotyczących urody z racji mojej długoletniej już obecności w branży mody. (...) Najważniejszy jest sen, a tego zawsze mi mało, bo sama jestem nocnym markiem. Gdzieś tam w środku marzy mi się bycie gwiazdą rocka, którą nie jestem. Zaczynam pracować o 23, moje komórki zaczynają wtedy funkcjonować, odpisuję na e-maile, pracuję kreatywnie i piszę. Rano muszę odwieźć dzieci do szkoły o godz. 6 rano, więc nie mam czasu na sen. Ale to właśnie sen i picie dużej ilości wody są najważniejsze dla kobiety" - powiedziała na łamach magazynu "La Mode".