Oliwia Bieniuk od lat planowała, że zamierza swoje życie zawodowe związać z aktorstwem. Dziewczyna pierwsze kroki w show-biznesie ma już za sobą. Wystąpiła bowiem w programie "Taniec z Gwiazdami", a także dostała angaż w serialu "Gliniarze". Jakiś czas temu podjęła również naukę w prywatnej Warszawskiej Szkole Filmowej. Córka Anny Przybylskiej cały czas spełnia się też jako influencerka. Samo jej instagramowe konto obserwuje ponad 290 tysięcy osób.

Reklama

Oliwia Bieniuk w sensualnej sesji kusi na Instagramie

Oliwia Bieniuk na swoje instagramowe konto dodała parę fotek, które pochodzą z jej najnowszej sesji. Trzeba przyznać, że 21-latka prezentuje się na nich rewelacyjnie. Młodej gwieździe został wykonany na twarzy mocny makijaż, który doskonale wpasowuje się w panujące trendy. Niebieski cień do powiek jest obecnie hitem w makeupie.

Internauci zachwyceni najnowszą sesją Oliwii Bieniuk

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Oliwii Bieniuk. Większość była pod wrażeniem jej nietuzinkowego makijażu oraz wykonanej sesji.

"Pokaż, że lubisz malować usta, nie mówiąc, że lubisz malować usta"

"Piękna kobieta"

"Cudowna jesteś jak aniołek i księżniczka i jak królowa śnieżka Oliwia" - pisali zachwyceni internauci.

Jak Oliwia Bieniuk dba o sylwetkę? Wszystko zdradziła

Jakiś czas temu fani Oliwi pytali się jej w sieci, jak dba o ciało. Dziewczyna opublikowała wideo, na którym rozwiała wszelkie wątpliwości. Okazuje się, że jej piękny wygląd to nie tylko efekt genów, ale również ciężka praca.

"Co robisz, że masz taką figurę?" - pytali internauci.
"Trenuję" - odpowiedziała Oliwia.

Na jaw wyszło wtedy, że Bieniuk trenuje akrobatykę sportową. Dzięki temu jest bardzo silna i zwinna. Dziewczyna zamieściła nawet w swoich social mediach filmik, w którym pokazała, jak wyglądają jej treningi. Jej umiejętności robią wrażenie.