Katarzyna Pakosińska od lat spełnia się jako artystka kabaretowa, aktorka, konferansjerka oraz dziennikarka. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ma ona 51 lat. Gwiazda w ogóle nie wygląda na swój wiek. Okazuje się, że jej sprawdzone sposoby może zastosować każdy. Są banalnie proste i nie wymagają dużych nakładów finansowych.

Reklama

Jak Katarzyna Pakosińska dba o urodę? Podpowiadamy

Katarzyna Pakosińska słynie z głośnego śmiechu oraz ogromnego uśmiechu. Popularna dziennikarka i artystka kabaretowa od lat zachwyca swoim pięknym wyglądem. Okazuje się, że wystarczy zadbać o dobrze zbilansowaną dietę oraz ruch. Katarzyna uwielbia spacerować, o czym chętnie informuje fanów na swoim instagramowym koncie. Jakiś czas temu dodała na instagramowe konto nagranie, na którym zaprezentowała, że po swoich występach lubi spacerować. Z pewnością jest to dla niej swojego rodzaju forma wyciszenia i zebrania myśli.

Reklama

Dodatkowo gwiazda zwraca uwagę na to, co znajduje się w jej kosmetyczce. Dobrze dobrana pielęgnacja to podstawa, jeśli chce się zachować młody wygląd na dłużej.

Katarzyna Pakosińska zaliczyła pierwszą wpadkę w "Pytaniu na Śniadanie"?

Jakiś czas temu odbył się debiut Katarzyny Pakosińskiej w "Pytaniu na śniadanie". W show obecna była Kasia oraz jej telewizyjny partner Piotr Wojdyło. W pierwszej części programu prowadzący rozmawiali z gośćmi o psach. Z tej okazji w studiu pojawiły się czworonogi. Jeden z nich nie wytrzymał i w pewnym momencie oddał mocz na dywan, który był obok prowadzących programu.

Prowadzący program, ani goście, nie zwrócili uwagi na temat tego niespodziewanego zachowania psiaka. Reżyserka jednak zorientowała się i szybko puściła na antenie filmik ze zwierzętami. Po powrocie do studia nie było już widać mokrej plamy.