Julia Wieniawa od lat pnie się po szczeblach kariery. Gwiazda może pochwalić się wieloma rolami w serialach, filmach, a nawet w teatrze. Artystka od jakiegoś czasu prezentuje swoim fanom również talent wokalny. Spełnia się też jako jurorka w show TVN "Mam talent!". Julka pojawiła się teraz na okładce magazynu "Glamour". Nagraniem zza kulis sesji pochwaliła się na swoim instagramowym koncie. Podczas sesji wyglądała rewelacyjnie.

Reklama

Julia Wieniawa wygląda jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa na swoim instagramowym koncie pochwaliła się krótkim nagraniem, na którym zaprezentowała, jak wyglądała jej najnowsza sesja dla magazynu "Glamour". Na filmiku można zobaczyć przygotowania do zdjęć krok po kroku. Od wykonania makijażu aż do wybrania odpowiednich stylizacji.

Trzeba przyznać, że w trakcie przygotowania Julia Wieniawa do złudzenia przypominała inną gwiazdę. Chodzi o żonę Justina Biebera, Hailey. Nie da się ukryć, że dziewczyny są do siebie bardzo podobne. Szczególnie kiedy mają podobny kolor włosów oraz makijaż.

"Kulisy powstawania naszej sesji dla @glamourpoland Był total fun. Kto już kupił magazyn? Widzieliście wszystkie foty?" - Julka Wieniawa w opisie filmiku.

Reklama

Fani zachwyceni najnowszą sesją Julii Wieniawy

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Julii Wieniawy. Większość była pod wrażeniem sesji, która się niedawno odbyła. Sprawdźcie, co napisali internauci.

"Mega"; "Cudowna - całość slay"; "Jak można być tak pięknym?" - pisali zachwyceni fani Julii Wieniawy.