Kylie Jenner w ostatnim czasie nieźle zaskoczyła swoich wiernych fanów. Światło dzienne ujrzała informacja, że Kylie spotyka się z aktorem Timothée Chalamet. Z kolei parę dni temu zaprezentowała swoją metamorfozę. Aż trudno uwierzyć w to, że zdecydowała się ściąć aż tyle centymetrów włosów.

Reklama

Kylie Jenner pochwaliła się nową fryzurą w sieci

Na instagramowym koncie Kylie Jenner udostępniła zdjęcie, na którym pokazała się w nowym wydaniu. Krótkie włosy celebrytki wzbudziły ogromne poruszenie wśród jej wiernych fanów. Gwiazda zdecydowała się bowiem na cięcie w stylu pixie. 26-latka w opisie fotografii zdecydowała się również wbić szpilkę swojej matce Kris Jenner.

"Kris Jenner drży" - napisała Kylie.

Okazuje się, że na odpowiedź matki Jenner nie trzeba było zbyt długo czekać. 68-letnia bizneswoman skwitowała komentarz córki w dość nietuzinkowy sposób.

"Nie jesteś nawet pierdnięciem" - stwierdziła kobieta.

Komu pasuje pixie cut? Podpowiadamy

Pixie cut to jedna z najmodniejszych fryzur 2024 roku. Cięcie tego typu świetnie podkreśla rysy twarzy, dzięki czemu wygląda bardzo kobieco i elegancko.

Krótkie włosy w stylu pixie doskonale sprawdzą się w przypadku kobiet z regularnymi rysami twarzy. Dodatkowo panie z naturalnie kręconymi pasmami będą świetnie wyglądać w takiej fryzurze. Pixie cut powinny zainteresować się również dziewczyny z naturalnie kręconymi włosami.

Jeśli chcemy wyszczuplić twarz, powinniśmy grzywkę obciąć tuż nad czołem. Doskonale w takim wydaniu sprawdzą się kobiety niższe oraz panie w dojrzałym wieku. Z kolei bardziej asymetryczne cięcia będą dobrze wyglądać przy okrągłej twarzy.

Reklama

Jakie są rodzaje pixie cut?

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych znaków pixie cut jest asymetryczny przedziałek. Jeśli chcemy wykonać eleganckie uczesanie, włosy należy ułożyć od razu po umyciu. Dzięki temu pasma będą w wybranym przez nas miejscu. Jeśli zależy nam na tym, by kosmyki były w jednym miejscu przez parę godzin, należy wetrzeć w nie odrobinę żelu lub pasty do włosów.

Pixie cut można również wykonać z grzywką. Wtedy jednak włosy muszą być nieco dłuższe. Do takiej fryzury przyda się żel lub lakier do włosów. Dzięki temu pasma nie będą się wywijać, a cała fryzura zachowa odpowiedni kształt.