Joanna Koroniewska-Dowbor od lat zachwyca swoich wiernych fanów. Aktorka gra w filmach i serialach, a także obecna jest w sieci, gdzie spełnia się jako influencerka. Gwiazda w jednym z wywiadów zdradziła swoje sposoby na zachowanie młodego wyglądu. Okazuje się, że z jej porad może skorzystać każdy.

Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor dzieli się trikami na zachowanie pięknego wyglądu

Joanna Koroniewska-Dowbor w jednym z wywiadów zdradziła, że nie wyobraża sobie tego, by jej kosmetyki były testowane na zwierzętach. Dla aktorki istotna jest codzienna pielęgnacja, do której często wybiera produkty ekologiczne.

"Wtedy testuję nowości ekologicznych marek” - zdradza Koroniewska-Dowbor w wywiadzie dla "Gali".

W rozmowie z dziennikarzami wyznała również, że niezbyt chętnie korzysta z tradycyjnych dezodorantów. Częściej stawia na specjalistyczną glinkę, która ma zastąpić antyperspirant.

Dlatego zamiast antyperspirantów używam specjalnej glinki, która działa równie długo - wyznała w rozmowie Joanna.

Na jaki makijaż stawia Joanna Koroniewska-Dowbor?

Gwiazda nie robi makijażu, kiedy wychodzi z domu. Jednak jeśli już chce bardziej zadbać o skórę nakłada na nią krem BB.

Nakładam jedynie krem BB, który poprawia koloryt skóry. Nawet nie maluję rzęs - powiedziała Joanna w rozmowie z dziennikarzami "Gali".

Zdarza się jednak, że Joanna musi swój makeup powierzyć profesjonalistom. Wtedy jednak stara się mieć na oku to, co robią.

Proszę o pomalowanie mnie kosmetykami, które moja skóra dobrze znosi. Jej kondycja jest ważna w mojej pracy, dlatego bardzo o nią dbam. Mam suchą skórę, więc nakładam tłuste kremy. W ciągu dnia sięgam po te przeznaczone na noc - mówiła aktorka w "Gali".

Joanna Koroniewska-Dowbor od lat zachwyca urodą / AKPA
Reklama

Joanna Koroniewska-Dowbor mimo wieku dobrze wie, jak dbać o skórę

Aktorka w jednym z instagramowych wpisów wyjawiła, że jej skóra nie wybacza zaniedbań. To właśnie dlatego gwiazda musi pamiętać o regularnej pielęgnacji. Tylko wtedy będzie cieszyć się zdrową cerą przez długie lata.

Jestem już̇ w takim wieku, że moja twarz nie wybacza zaniedbań w pielęgnacji - przyznaje Joanna Koroniewska-Dowbor w sieci.

Wieczorna pielęgnacja Joanny Koroniewskiej-Dowbor

Wieczorna rutyna pielęgnacyjna dla Joanny jest bardzo ważna. Gwiazda wieczorem bierze kąpiel, a także nakłada na twarz odżywcze maseczki.

Biorę kąpiel z regeneracyjnymi solami i nakładam maseczki. Wybieram różne, by nie przyzwyczajać skóry do jednego produktu- wyznała gwiazda.

Aktorka wyznała, że sama też robi kosmetyki. Według niej fusy po kawie są doskonałym składnikiem peelingu do ciała.

Gwiazda wyznała też w sieci, że nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Przed laty jedynie wykonała mezoterapię igłową.

"Tylko kilka razy zdecydowałam się na mezoterapię igłową. Od lat chodzę za to do jednej kosmetyczki" - napisała na swoim instagramowym koncie.