Joanna Krupa od lat zachwyca nieskazitelną urodą i wdziękiem. Niedawno w związku z premierą jej nowego programu "Razem odNowa" postanowiliśmy wypytać ją o to jak dba o nienaganny wygląd. Okazuje się, że nie stosuje żadnych drogich specyfików, a promienny i zdrowy wygląd zawdzięcza tylko kilku sprawdzonym sposobom. Dowiedzcie się jakim.

Reklama

Joanna Krupa zdradziła nam jak dba o urodę

Joanna Krupa w rozmowie z dziennik.pl wyjawiła, co robi, by tak rewelacyjnie wyglądać. Na jaw wyszły jej sprawdzone triki, które stosuje od lat.

"Jeden trik… tutaj chyba z dziesięć trików mam. Ładny makeup, ładne włosy, światło też musi być ładne - żeby dobrze wychodzić. Ważny jest też fitness, dbanie o skórę. Najważniejsze, żeby być szczęśliwym w środku. Myślę, że to jest istotne. To wychodzi przy rozmowie z ludźmi, to jak się zachowujesz. To jest cały "package". Musisz mieć wszystko - nie jedną rzecz, którą robisz i jest super" - wyznała Joanna.

W rozmowie z nami Joanna Krupa przyznała, że mimo wieku warto walczyć o piękną sylwetkę, dbać o skórę oraz włosy.

"No niestety każdy się starzeje, każdy się zmienia i trzeba dbać nie tylko o sylwetkę, ale też o skórę, o włosy i nie odpuszczać" - przyznała w rozmowie z nami Krupa.

Joanna Krupa przybyła na konferencję programu w modnej i eleganckiej bieli / AKPA

Joanna Krupa wyznała, czy uroda pomaga w karierze

W trakcie rozmowy zapytaliśmy Joannę o to co sądzi na temat stwierdzenia, że uroda pomaga w karierze. Okazuje się, że według modelki są plusy i minusy bycia piękną. W przeszłości przez swoją urodę gwiazda nie mogła liczyć na wymagające aktorsko role w filmach czy serialach, ponieważ zawsze była obsadzana jako "ta ładna".

"Z jednej strony na pewno pomaga, ale z drugiej strony może zaszkodzić. Jeśli ktoś chce być aktorem, to może zaszkodzić, bo nie każdą rolę może dostać. Jak ja byłam młodsza i chodziłam na castingi jako aktorka, to zawsze było "ta ładna". Nigdy nie mogłam pokazać aktorstwa" - powiedziała Joanna.

W dalszej części rozmowy współprowadząca program TVN "Razem odNowa" wyznała, że uroda powinna iść w parze z charyzmą. Jeśli jej nie ma jest mała szansa na zrobienie kariery w show-biznesie.

"Myślę jednak, że pomaga szczególnie w mojej branży. Zawsze marzyłam o tym, by być w modelingu i w show-biznesie przed obiektywem, przed kamerą - to myślę, że z jednej strony to pomogło. Najważniejsza jest jednak osobowość, charakter oraz to, czy widzowie cię lubią lub, czy jesteś szczera. Widzowie są bardzo inteligentni i oni wiedzą, kiedy jest ściema, a kiedy jej nie ma. Uroda pomaga, jednak jeśli ją masz, a nie masz osobowości, nie masz tego czegoś, co ludzie lubią oglądać, no to uroda nie pomoże" - powiedziała nam Joanna Krupa.

Trwa ładowanie wpisu