Blunt bob to fryzura idealna dla wszystkich tych, którzy uwielbiają prostotę oraz minimalizm. Sprawdź, czy najmodniejsze cięcie sezonu ci pasuje oraz jak je stylizować na co dzień.

Blunt bob - najmodniejsza fryzura 2024 roku

Reklama

Fryzura blunt bob to nic innego niż lekko zmodyfikowana wersja ponadczasowego boba. Ostre cięcie robi teraz furorę w wielu salonach fryzjerskich. Trzeba przyznać, że ta fryzura doskonale sprawdzi się wśród tych z was, którym zależy na lekkości oraz nowoczesności.

Zagraniczne gwiazdy już postawiły na tego typu cięcie. Wśród nich znalazły się między innymi Vanessa Hudgens, Hailey Bieber czy Lucy Hale.

Blunt bob - to nic innego niż "tępe cięcie". Polega na równym ścięciu włosów - nie ma tu stopniowania czy cieniowania. Końce pasm muszą znajdować się na jednej linii, dzięki temu fryzura zyska objętość. Maksymalna długość tej stylizacji kończy się na wysokości ramion.

Dla kogo jest blunt bob? Podpowiadamy

Okazuje się, że blunt bob sprawdzi się niemal u każdego. Takie uczesanie wygląda elegancko oraz świeżo. Na dodatek nie wymaga od na dokładnego układania. Ta fryzura złagodzi ostre rysy twarzy, a także odejmie lat.

Blunt bob - jak układać fryzurę?

Blunt bob jest dziecinnie prosta w stylizacji. Wystarczy kilka minut, aby otrzymać zadowalający efekt. Fryzjerzy do ujarzmienia kosmyków często polecają różnego rodzaju pianki czy lakiery. Włosy obcięte na blunt bob można też lekko natapirować.