"Nikt tak nie wygląda" - posłanka SLD skarży reklamę fluidu!

| Aktualizacja:

W Polsce to sprawa bez precedensu. Posłanka SLD Katarzyna Piekarska składa dziś do Rady Reklamy wniosek o zakaz rozpowszechniania reklamy podkładu Lumi Magique firmy L'Oréal, którego twarzą jest supermodelka Doutzen Kroes.

wróć do artykułu
  • ~Wiesio13-bicz na PISmatołki
    (2012-03-09 14:51)
    Jak to nikt tak nie wygląda?
    Jak to, takich ludzi po prostu nie ma - tak doskonałych, tak idealnych?
    A nasz pan premier?
    A jak biegnie w tych piłkarskich majteczkach! Mógłbym podziwiać godzinami!
  • ~piękna
    (2012-03-09 15:25)
    bo ona sam kupiła sobie, chciała byc ładniejsza bo jest pasztet brzydki
  • ~Gosc
    (2012-03-09 15:25)
    i bardzo robi Piekarska, podobnie kremy przeciwzmarszczkowe dla kobiet + 50 sa reklamowane przzez 20-latki, wiekszosc mlosdszego pokolenia zdale sobie sprawqe z wprowadzania w blad konsumenta ale sa tacy, ktorzy uwierza, ciagle rosnie nowe pokolenie
  • ~nie Wiesio
    (2012-03-09 15:28)
    te - Wieslawie - chyba jestes bicz na POmatolki.
    Zmien NICKole...
  • ~Gosc
    (2012-03-09 15:28)
    brawo Pani Piekarska, wiekszosc fluidow to maski w roznych odcieniach wystarczy przejechac sie metrem, taki Clinique nie reklamuje sie bo nie musi, po prostu jesyt najlepszy , wszystko to co sie reklamuje jest niewiele warte albo spada sprzedaz, zasada marketingu, czy coca cola sie rteklamuje?
  • ~emigrant z konecznosci
    (2012-03-09 15:29)
    Piekarska ma racje. Taka reklama to czystej wody szwindel, Niestety nie jest to pierwsza i ostatnia taka reklama. Tak wiec do roboty Rado Reklamy
  • ~Maks
    (2012-03-09 15:40)
    Pani posel pewnie wyglada jak czwarty gatunek rabarbaru ktorej ani krem ani photoshop nie pomoze, wiec wina pieknych modelek i reklamy.

    Wiesio12, czy ciagle bijesz pisiora posla B. ?
  • ~IrekW...
    (2012-03-09 15:45)
    Bredzi jak jak Pierkarski na mękach
  • ~sdupeel
    (2012-03-09 15:50)
    Pani Piekarska się myli - a pani marszałka Kopaczka,
    a pani prezydento Komorowska, a pani tramwajowa Krzywy nos ?
  • ~sdupeel
    (2012-03-09 15:52)
    no i oczywista pani Grodzka i pan Biedroń też wyglądają jak pół życi zza krzaka
  • ~uwaga
    (2012-03-09 23:15)
    slyszalam, ze od obiecywania gruszek na wierzbie to byl raczej sld. Wiec w czym problem tow. piekarska?
  • ~tom tom
    (2012-03-10 08:45)
    Czy ten nasz durny naród naprawdę wierzy w te obrzydliwe reklamy, że zarcie w biedronce czy innych marketach jest tanie ale za jaką cenę jakości?
    Trzeba być durnowatym żeby w te bajki wierzyć widocznie lubimy bajki.
    A od kremu jaszcz nikt nie zrobił się piękny i młody żeby był z kosmosu
  • ~xxxx
    (2012-03-10 14:24)
    reklam;a wprowadza w błąd!? w błąd! to może zakazać pokazywać tych gęb wszystkich polityków włącznie z piekarsą, którzy kłamią na okrągło a przed wyborami to juz łżą na potęgę! też wprowadzają w błąd! co za kłamliwa żmija z tej kobiety.
  • ~Miroslaw 157
    (2012-03-10 21:55)
    Pewne ,jest ze p.Piekarska nigdy tak nie bedzie wygladala.Akurat ona powinna siedziec cichutko ,w temacie fhoto shopu ,bo doskonale pamietam ,jak prezentowala sie na plakatach wyborczych w czasie niedawnych wyborow.Osoba na plakacie w niczym nie przypominala p.Piekarskiej ,wiec moge jej zarzucic oszustwo wyborcze.Jakich jeszcze idiotycznych sposobow chwyca sie nasi wybrancy zeby zaistniec w mediach? Rozumiem ze wybor fluidu ,jest najwaznuejsza sprawà ,jaka maja do zalatwienia poslowie lewicy swoim wyborcom
  • ~Lutek
    (2012-03-13 02:43)
    Agata Młynarska pokazała kawał chamstwa w programie Tomasza Lisa. "Buraczana dama"! Katarzyna Piekarska dla odmiany - wielka klasa!