Fotografie znanych aktorek, piosenkarek, artystek - pięknych kobiet i wybitnych osobowości, które Lidia Popiel fotografowała przez 20 lat, będą prezentowane na witrynie instytutu Yonelle. Dlatego każdy, kto w grudniu wybierze się na spacer po Żoliborzu ulicą Generała Zajączka, będzie mógł zobaczyć piękne oblicza polskiej kultury i show-biznesu.

Reklama

Wśród fotografowanych kobiet znalazły się Krystyna Janda, Magda Umer, Aleksandra Woźniak, Aleksandra Nieśpielak, Ewa Wajnert, Beata Kawka, Natalia Kukulska, Małgorzata Niemen, Agata Kulesza, Ilona Felicjańska, Anna Ibisz, Karolina Korwin-Piotrowska, Monika Świtaj, Bogna Sworowska.

- Nic tak nie ułatwia kontemplowania kobiecego piękna jak fotografia. Szczególny moment, chwila w półuśmiechu, błysk w oku, ułamek sekundy w spojrzeniu - utrwalone na zdjęciu dają możliwość dostrzeżenia wyjątkowej urody chwil, które niepostrzeżenie uciekają. Bez fotografii zostaje jedynie wrażenie - komentuje Lidia Popiel.

Popiel jest ambasadorką Yonelle Zwolińska Beauty Institute, stworzonego przez Jolantę Zwolińską, kreatorkę znanych marek kosmetycznych. Po sprzedaży marek Dermika i Soraya szwedzkiemu koncernowi Cedderoth, Zwolińska zabrała się za kolejny projekt, który dziś z dumą prezentuje.

- Kiedy po sprzedaży udziałów Dermiki "Forbes" przeprowadzał ze mną wywiad, zakończył go zdaniem: "ciekawe, co jeszcze Zwolińska wymyśli?". Trzeba przyznać, że mnie sprowokowali. Nowe wyzwanie? Boże, przecież dobiegam już sześćdziesiątki. Czy dam radę? I olśnienie: nigdy nie jest za późno na marzenia!" - wspomina właścicielka Yonelle Zwolińska Beauty Institute.

Ambasadorami Yonelle Zwolińska Beauty Institute zostali też Jolanta Fajkowska wraz z córką Marią Niklińską, Halina Młynkova oraz Andrzej Pągowski.