Znakiem rozpoznawczym domu mody EVA MINGE są kolekcje pret-a-porter de Luxe. Marka istnieje od 20 lat osiągając sukcesy w kraju, jak również na rynku międzynarodowym. Esotiq to ogromne doświadczenie przede wszystkim w projektowaniu i produkcji bielizny oraz strojów kąpielowych. Swoje wierne klientki marka posiada w Europie środkowej i wschodniej. Współpraca producenta bielizny z projektantką ma charakter długofalowy, pierwsza kolekcja pod wspólnym szyldem EVA MINGE & ESOTIQ została zaprezentowana podczas Mercedes Benz Fashion Week w Nowym Yorku we wrześniu 2011.

Reklama

Kolekcja EVA MINGE & ESOTIQ została w całości zaprojektowana przez projektantkę. Składa się z modeli "odzieży zewnetrznej", bielizny i strojów kąpielowych. Wszystkie modele można ze sobą łączyć i nosić wymiennie, dana rzecz może być traktowana jako bluza lub sukienka w zależności od sposobu noszenia. Ze stroju kąpielowego po założeniu tuniki robi się elegancka kreacja na wieczór, a bluzie charakteru nadadzą zmysłowo wystające kolorowe ramiączka bielizny. Wielofunkcyjność modeli pozwala na zabawę modą i tworzenie wciąż nowych zestawień.

Inspiracją kolekcji wiosna lato 2012 MINGE & ESOTIQ był komfort, przyjemność i uczucie relaksu jakiego doznają kobiety korzystając z usług Spa & Wellness. Modele linii "zewnętrznej" cechuje ogromna wygoda i przyjemność użytkowania, do jej stworzenia projektantka zastosowała najwyższej jakości europejską wiskozę. Niepowtarzalność projektów zapewnia niestandardowe wykorzystanie zamków. Klasycznego marynistycznego charakteru kolekcji nadają kolory: krem z czernią oraz złoto łączone z granatem jak również obficie stosowne biało-czarne pasy. Kolekcja "zewnętrzna" jest integralną częścią, głównej kolekcji projektantki pret-a-porter.

MediaReklama

Linia bielizny EVA MINGE & ESOTIQ to prawdziwe cudo technologiczne: Składa się z modeli staników przepływowych dostosowujących się do kształtu piersi, bielizny bezszwowej oraz modowych modeli w kolorach złoto-czarnych i czarno-czerwonych wykonanych z najwyższej jakości delikatnych koronek.

Stroje kąpielowe EVA MINGE & ESOTIQ są koncepcyjnym uzupełniłem linii "zewnętrznej". Dominuje w nich kolor czarny oraz czerń łączona z bielą. Elementem nadającym niepowtarzalnego charakteru stroją kąpielowym są zamki, kamienie ozdobne i złote akcesoria. Stroje zostały uszyte z włoskich atestowanych materiałów.

Media
Media
Media

Kolekcja Wiosna/Lato 2012, dostępna będzie w sieci wybranych salonów ESOTIQ oraz salonach EVA MINGE w Polsce i na świecie.