Ile razy zastanawiałaś się nad poprawnością swojego aktualnie noszonego rozmiaru biustonosza? Ile razy, decydując się na wybór przepięknej kreacji, Twoje piersi oprawione w źle dopasowany stanik, psuły całościowy efekt, bo albo:

Reklama

a) smętnie zwisały na brzuchu,

b) pogrubiały Twoją sylwetkę, bo wydawały się TAAAKIE duże bądź też ginęły pod ubraniem jakby ich tam w ogóle nie było

c) a + b razem + tysiące innych powodów

Jeśli choć raz w życiu Ty, Twoja siostra, mama, ciocia, babcia zadałyście sobie te same bądź podobne pytania, to właśnie dla was powstał nowy, brafittingowy projekt Klinika Stanika, który jest pomysłem firmy SO CHIC! i dotyczy propagowania odpowiedniego dopasowania rozmiaru biustonosza i uświadamiania coraz szerszego grona kobiet w tejże dziedzinie.

Statystyki, które mówią, że 9 na 10 Polek nosi źle dobrany do swoich wymiarów rozmiar biustonosza, są przerażające. Dlatego też firma postanowiła stworzyć zespół przeszkolonych bra-fitterek, które pełnić będą swój dyżur na terenie całej Polski. Bra-fitterki Panache, zwane w projekcie Klinika Stanika jako Stanikowe Panie Doktor, brały będą udział w cyklicznych spotkaniach organizowanych we współpracy ze sklepami oferującymi produkty marek Panache jak również w „babskich” imprezach odbywających się na terenie całego kraju. Głównym zamiarem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek ze stanikowych grzechów i pomoc im w odnalezieniu ich prawidłowego rozmiaru biustonosza.

Stanikowe Panie Doktor wyposażone w uniform, recepty bra-fittingowe oraz materiały marketingowe promujące bra-fiiting znajdą się wszędzie tam, gdzie Polki będą ich potrzebowały. Marka zachęca do informowania jej o imprezach i miejscach, w których powinna zawitać Klinika Stanika. Przekonuje też, że operacja bra-fittingowa nie będzie trwała długo, za to jej efekt będzie spektakularny.

Sympatyczkami bielizny marek Panache są m.in. polskie gwiazdy, które także wspierają projekt: Katarzyna Figura, Kasia Cichopek-Hakiel, Agata Kulesza, Ola Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Iza Kuna, Agnieszka Cegielska, Natalia Rybicka, Aleksandra Kisio, Anna Dereszowska, Kasia Zielińska, Magda Waligórska, Rozalia Mancewicz oraz Marysia Góralczyk.