Gwiazda serialu "Pełna chata" przestała jeść już jako nastolatka. W wieku 18 lat trafiła do kliniki odwykowej. Dziewczyna wykonała ciężką pracę. Dzięki heroicznemu wysiłkowi udało jej się przezwyciężyć najgorsze nawroty choroby. Od 3 lat jej stan zdrowia znacznie się poprawił.

To nie pierwszy przypadek chudej gwiazdy cierpiącej na chorobę cywilizacyjną XXI wieku, która w skrajnych przypadkach prowadzi nawet do śmierci. W nałóg chudości wpadły m.in. Nicole Richie, Keira Knightley, Angelina Jolie i Kate Moss. A siostrzenica kultowego projektanta, Gianniego Versace, z dnia na dzień nikła w oczach.... Rodzina wpadła w rozpacz, bo kuracje nie przynosiły rezultatu. Prasa spekulowała, że dziewczyna nie przeżyje kolejnego roku....

Moda na chudość rozprzestrzeniła się niczym zaraza. Dotyka głównie kobiety pragnące wyglądać jak modelki lub te, które mają problemy emocjonalne. Coraz więcej z nich, podobnie jak Mary-Kate, otwarcie przyznaje się choroby. Co jest powodem takiej szczerości? Być może dotknięta chorobą 21- letnia aktorka chce wykorzystać swą popularność, by przybliżyć ludziom dramat kobiet uzależnionych od chudości. W jednym z wywiadów aktorka wyznała, że wielokrotnie traciła nadzieję na to, że uda jej się wygrać z chorobą. Czy udało jaj się pokonać ją ostatecznie? Czas pokaże.