Głowa siwieje, a ... szaleje - głosi stare przysłowie. Przez wrodzoną grzeczność nie napiszemy, co oszalało Melowi i Ronowi na widok młodych Rosjanek. Ale fakt pozostaje faktem:związali się z dziewczynami, które rzadko spotyka się w Hollywood. Obie panie mają w sobie silny element słowiański i to na pewno on zadecydował o wyborze gwiazdorów. Zgrabne figury, ładne buzie i życiowa zaradność nowej pani Gibson i nowej pani Woods zapewne były dla panów drugorzędne...

Reklama

MEL I OKSANA, CZYLI GRZECH NIE DO ZMYCIA

W małżeństwie Mela Gibsona i jego żony Robyn podobno od dawna się nie układało. Tylko, że okazało się to już w momencie, gdy na światło dzienne wyszedł romans Mela z rosyjską gwiazdeczką muzyki pop, Oksaną Pochepą. Pikanterii całej sytuacji nadaje jednak fakt, że to nie Pochepa będzie matką jego dziecka -zostanie nią inna Oksana, a mianowicieGrigorieva. Pani Oksana Numer Dwa jest osobą nader obrotną: ze związku z aktorem Timoty Daltonem ma już 12 letniego syna, stąd wniosek, że związki ze znanymi aktorami traktuje jako sposób na wygodne życie. Ale nie bądźmy okrutni, może to prawdziwa miłość? Miłość kosztowna, bo rozwód państwa Gibsonów już okrzyknięto najdroższą tego typu imprezą w historii showbiznesu. Do podziału jest bowiem ponoć 450 milionów dolarów.

TO TYLKO ROCK AND ROLL, ALE JA TO KOCHAM

Członkowie The Rolling Stones zawsze mieli klawe życie, bo ciągnęła się za nimi przez całe dziesięciolecia pokaźna grupa gotowych na wszystko fanek. Ale latka lecą i gromadka mocno się skurczyła - nie na tyle jednak, by coś sobie nie wybrać. Gitarzysta Stonesów, Ron Wood zakochał się w wieku 61 lat w młodziutkiej Rosjance o delikatnej urodzie, niejakiej Jekaterinie Ivanovej. Z wzajemnością! Dla niej odszedł od żony Jo i dzieci, które murem stanęły za opuszczoną matką. Dzieci są oczywiście starsze od nowej pani Wood, ale to drobiazg. Jekaterina z typowo słowiańską czułością zajmnie się Ronniem i to jest teraz dla niego najważniejsze.