Największe wrażenie robi na nas małoletni George Clooney - te okularki i fryzurka nie zapowiadały, że wyrośnie z niego bożyszcze kobiet na całym świecie. Jude Law już w dzieciństwie był delikatny i taki też pozostał, zaś pucołowaty Brad Pitt zmienił się diametralnie - i całe szczęście. Jego biologiczne dzieci odziedziczyły po nim charakterystyczne "pućki", ale pewnie także z nich wyrosną.

Reklama

Patrząc na zdjęcie mocno nieletniej Angeliny Jolie widzimy pazur, jaki pokazała jako dorosła już osoba. Takie dziewczynki, jak ona chętniej niż lalkami, bawiły się nożami w pikuty na podwórku. Nikt nie spodziewał się, że prosto z jabłonki, na której ani chybi kaleczyła sobie kolanka, zawędruje na czerwony dywan, po którym stąpają nieliczni śmiertelnicy.

Johhny Depp i Matt Damon już w młodości byli dosyć przystojni, ale próżno szukać w nich tego, co dziś uwodzi setki kobiet. Nieubłaganie upływający czas był w ich przypadku prawdziwym błogosławieństwem...

W związku z nadchodzącym Dniem Dziecka apelujemy do rodziców: róbcie zdjęcia swoim pociechom. Nigdy nie wiadomo, kim zostaną w przyszłości!