Już 24 września Małgorzata Foremniak wraz z 12 koleżankami ze Stowarzyszenia Kilimandżaro zacznie zdobywać najwyższą górę Afryki. Na razie intensywnie pracuje nad formą. "Dziewczyny chodzą na siłownię, ale rzadko udaje się nam razem ćwiczyć. Dlatego korzystam z pomocy osobistego trenera, by nie zostawać w tyle" - wyznaje Małgorzata. I doskonale zdaje sobie sprawę, że wypad na Kilimandżaro ma niewiele wspólnego z beztroską wycieczką. "5895 metrów nad poziomem morza to duże wyzwanie, ale na razie najbardziej obawiam się bąbli na stopach" - wyznaje aktorka.

Reklama

Gwiazdy kochają takie survivalowe wyprawy. Martyna Wojciechowska uczyniła z nich swój sposób na życie, przez co wielu poddaje ją ostrej krytyce (uważają, że zaniedbuje przez realizowanie swojej pasji malutką córeczkę). Tomasz Karolak w zeszłym roku próbował zdobyć przełęcz Gondogoro w Himalajach, ale wyprawa zakończyła się niepowodzeniem. Za granicą specjalistami od dalekich i niebezpiecznych wypraw są lider Backstreet Boys, Gary Barlow i Ronan Keating - wokalista.

A my trzymamy kciuki za doktor Zosię. Wierzymy, że wejdzie tam, gdzie zaplanowała. Z prywatnym trenerem zaprawa przed wyjazdem do Afryki będzie o wiele skuteczniejsza...