41-letnia siostra Michela Jacksona od lat balansuje między otyłością a wysportowaną, budzącą podziw i zazdrość figurą. Jeśli nie promuje akurat płyty, jej waga drastycznie idzie w górę i Janet w niczym nie przypomina gwiazdy estrady. Przed ponownym wyjściem na scenę potrafi jednak błyskawicznie pozbyć się wałeczków tłuszczu i wygrywa plebiscyty na najbardziej umięśniony i płaski brzuch show-biznesu.

Kilkanaście miesięcy temu media po raz kolejny obiegły zdjęcia gwiazdy w rozmiarze XXL. Jednak podczas niedawnej premiery filmu "Why Did I Get Married" znów zachwycała nienaganną, wysportowaną sylwetką. "Zamierzam napisać książkę o moich zmaganiach z tuszą" - powiedziała magazynowi "People".

Zamiast więc zastanawiać się, jak to możliwe, że znów tak szybko wróciła do formy, będziemy mogły przeczytać jej zwierzenia na ten temat. Jak zapewnia Janet, w niezatytułowanej jeszcze książce znajdzie się wiele praktycznych porad, w tym wypróbowany przez nią przepis na błyskawiczne zrzucenie zbędnych kilogramów. Janet zastrzega jednak już teraz, by wszystkich jej wskazówek nie brać zbyt dosłownie, bo odchudzanie to sprawa indywidualna.