W sylwestrową noc w warszawskim Kinie Atlantic zostaną wyświetlone trzy komedie:

o godz. 21. 30 - "Jeszcze raz”( pokaz przedpremierowy) - polska komedia o perypetiach matki i córki, które w czasie wakacji przeżywają miłosne przygody. Autorką scenariusza jest Ilona Łepkowska. W rolach głównych występują: Jan Frycz, Danuta Stenka i Przemysław Cypryański.

o godz. 00.30 - "PS Kocham Cię" (na 1,5 miesiąca przed oficjalną premierą) ze zdobywczynią Oscara Hillary Swank w roli młodej wdowy, która pewnego dnia otrzymuje tajemniczą wiadomość od swojego zmarłego męża.

o godz. 3.00 - "Niania w Nowym Jorku" (premiera) z rewelacyjną Scarlett Johansson w roli młodej, ambitnej studentki, która podejmuje pracę w charakterze niani u snobistycznej rodzinki.

W przerwach między seansami goście będą mogli potańczyć, skosztować zimnych i gorących dań i wziąć udział w konkursie - do wygrania semestralny kurs nauki dowolnego języka obcego ufundowany przez Szkołę Języków Obcych Lingua-Nova.

Nowy Rok kinomaniacy przywitają tradycyjną lampką szampana.

Noc sylwestrowa w Atlanticu rozpocznie się o 21.30. Bilety wstępu kosztują od 150 do 180 zł.Szczegółowe informacje: www.kinoatlantic.pl

Patronat medialny nad Sylwestrem z Komediami w Kinie Atlantic objął Dziennik.pl