Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Łów i nie daj się złowić! 8 złotych zasad kupowania na wyprzedażach

27 grudnia 2014, 10:38
1. Przed pójściem do sklepów, przejrzyj zawartość swojej szafy. Pozbądź się tego, co niepotrzebne i spróbuj ustalić, czego naprawdę Ci brakuje. Wiedząc "na świeżo", że masz np. 4 pary jasnych jeansów, łatwiej będzie Ci odmówić sobie kupna kolejnych podobnych spodni, tylko, dlatego że przecenione o 50 procent i "wyjątkowo dobrze leżą".
1. Przed pójściem do sklepów, przejrzyj zawartość swojej szafy. Pozbądź się tego, co niepotrzebne i spróbuj ustalić, czego naprawdę Ci brakuje. Wiedząc "na świeżo", że masz np. 4 pary jasnych jeansów, łatwiej będzie Ci odmówić sobie kupna kolejnych podobnych spodni, tylko, dlatego że przecenione o 50 procent i "wyjątkowo dobrze leżą". / Shutterstock
Wprawdzie jeszcze nawet zima nie bardzo się u nas rozgościła, ale firmy odzieżowe już myślą o kolejnym sezonie i pozbywają się aktualnych kolekcji - wyprzedaże ruszają! Dowiedz się, co zrobić, żeby nie paść ich ofiarą, tylko okazać się skutecznym łowcą promocji.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
emocje wyprzedaż emocje kobiety zakupy

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama