W plebiscycie Bounty Celebrity Mum of the Year zostało nominowanych 20 kobiet. Przekonajcie się, jak bardzo dziwne są to nominacje...

JORDAN, CZYLI MAMA ZE SZTUCZNYM BIUSTEM

Sporym zaskoczeniem jest nominowanie modelki Katie Price (aka Jordan), która w ostatnim czasie jest znana głównie ze swojego rozwodu z Peterem Andre, a generalnie kojarzy się przede wszystkim ze sztuczną urodą, będącą owocem starań chirurgów. Rywalką Jordan jest Samantha Cameron, żona brytyjskiego polityka, która musiała zmierzyć się z tragiczną śmiercią swojego syna Ivana na początku tego roku. Para wychowuje dwójkę dzieci.

Inne nominacje powędrowały do trzech dawnych członkiń zespołu Spice Girls – Mel B, Emmy Bunton i Geri Halliwell. Co ciekawe, nie znalazło się miejsca dla najsłynniejszej obecnie byłej Spicetki – Victorii Beckham. Wydaje się, że Posh straciła zainteresowanie brytyjskich mediów od kiedy przeniosła się do Los Angeles.

Która z gwiazd zwycięży i zostanie uznana gwiazdą wśród słynnych matek? Dowiemy się wkrótce. Tymczasem proponujemy przyjrzeć się bliżej naszemu polskiemu podwórku i wyróżnić polskie celebrytki, które dzielnie łączą karierę z obowiązkami rodzicielskimi. Mamy swoje typy, wśród których znalazły się zarówno świeżo upieczone, jak i już doświadczone mamy. Głosujcie w naszej sondzie i proponujcie swoje kandydatury!

__________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kobiecy przedmiot pożądania
>>> Najczulsze matki show-biznesu
>>> Pozwól mężczyźni zagrać życiową rolę

>>> Dzieci celebrytów nie znają normalności