Thomas był kiedyś kobietą, a teraz żyje jako mężczyzna w szczęśliwym związku ze swoją partnerką. O swojej operacji zmiany płci i o ciąży poinformował w artykule własnego autorstwa w magazynie "The Advocate". Miał już dość ukrywania się i ludzkich domysłów.

Reklama

CIĄŻA POD OSTRZAŁEM KAMER

Wtedy był już w ciąży z pierwszym dzieckiem. Jego fotografia z zarostem, bez biustu ale z 7-miesięczną ciążą obiegła cały świat a Thomas stał się powszechnie znany.

Zaczął odwiedzać talk-showy, zaprosiła go do siebie nawet Barbara Walters, u której wyznał, że spodziewa się drugiego dziecka. Ich synek przyszedł na świat we wtorek, 9 czerwca. Równie zdrowy i śliczny jak urodzona w zeszłym roku córka, Susan.

Życie Thomasa wzbudza sensację na całym świecie. Sam Beatie i jego żona Nancy nie doświadczają od nikogo niemiłych gestów. Jego odważna decyzja, żeby pokazać się całemu światu utorowała drogę ludziom podobnych do niego.

W końcu każdy ma prawo do szczęścia. A jak mówi Thomas, nie ma się wcale czemu dziwić: "Jesteśmy przecież normalną, kochającą się rodziną"._____________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jedenaste: nie rozpieszczaj dziecka!
>>> Zrób z dziecka Leonarda da Vinci
>>>Przedszkole to nie przechowalnia chorych dzieci!