Dlatego też zdecydowałam się wziąć udział w Waszym konkursie i napisać o moim wymarzonym pobycie w SPA. Zamykam oczy i wchodzę w mój osobisty świat, raj mojej wyobraźni. W mojej głowie rysuje się obraz pięknych krajobrazów, wśród gór i lasów, przyjemnego powietrza zniewolonego kwiecistymi zapachami. Miejsce owiane tajemnicą niedostępności i spokoju. Stare aleje, lasy, łąki i wrzosowiska, gdzie pośpiech do dziś pozostaje pojęciem nieznanym. Cudowne miejsce nasycone bujną, kwitnącą roślinnością krajobrazu - relaks dla wszystkich zmysłów. Kraina, w której, jest dużo miejsca na spacery i wycieczki rowerowe. A w tej dzikiej i pięknej przyrodzie znajduje się bajeczny ośrodek SPA. Świątynia piękna, która urzekałaby prostotą i harmonią - oliwkowe ściany i ciemnobrązowe drewno
pięknie uzupełniałyby się.

Wnętrze SPA wypełnione byłyby spokojną i relaksującą muzyką. Skarbnica SPA, w której odkryje różnorodne zabiegi pielęgnacyjne, relaksujące i upiększające skierowane zarówno dla mnie, jak i mojego mężczyzny. W kameralnym i przytulnym ośrodku SPA wspólnie z ukochanym odnajdziemy dodatkowe atrakcje w postaci basenu, wanien do kąpieli perełkowej i masażu podwodnego, siłowni, sauny, łóżek rekondycyjnych, gabinetu kosmetycznego i jaskini solnej które stworzą potencjał do wysokiej jakości odnowy fizycznej i psychicznej.

Zaskoczą Nas komfortowe pokoje, doskonała obsługa, wyjątkowa atmosfera, cisza, spokój oraz malowniczy krajobraz...Swoją przygodę w raju dla duszy chciałabym rozpocząć od konsultacji z wyspecjalizowaną kosmetyczką, która przedstawi program pobytu i uzdrowienia mojego ciała i duszy, dostosowanego do mojego stanu zdrowia i oczekiwań. Nasz 2 - dniowy pobyt wypełniły głównie zabiegi antystresowe i relaksujące. Zaczęłabym od relaksującej kąpieli perełkowej z dodatkiem mleka i olejków aromatycznych. Światło świec i dekoracje rzymskiej łaźni stworzą tajemniczą atmosferę, działającą na wszystkie moje zmysły.

Potem peeling solą morską, po której moja skóra stanie się aksamitnie gładka i wreszcie masaż kształtujący sylwetkę, antycelulitowy (zabieg endermologii wykorzystujący podciśnienie wytwarzane przez specjalne głowice masujące). Odpoczęłabym następnie u kosmetyczki z odżywczą maseczką na twarzy, przy czym skorzystałabym z zabiegu manicure i pedicure.

Następnie wraz z moim ukochanym poddalibyśmy się wspólnym zabiegom w tym masażowi ciepłymi kamieniami, zabiegowi czekoladowemu na ciało i twarz, które pobudzą nasze organizmy do produkcji hormonu szczęścia - endorfiny. Dzięki czemu nasze ciała zrelaksują się, wygładzi się nasza skóra, zredukuje mój cellulit i poprawi się nasz koloryt skóry.

A potem w specjalnym pokoju z widokiem na akwarium i ziołową herbatką ja i mój zrelaksowany i zadbany mężczyzna delektowalibyśmy się relaksem naszych dusz i ciał. W świątyni piękna i zmysłowej przyjemności taki pobyt to spokój, regeneracja sił oraz przywrócenie harmonii ciała i ducha. Pragnę, by się spełniło moje i mojego ukochanego marzenie. A jest nim romantyczny weekend we dwoje w przepięknym i uroczym ośrodku SPA w Bielenda. Wiem, że wiara pomaga spełniać pragnienia.