Spa pozwala mi na całkowity relaks i odpoczynek. Moje ciało poddawane jest tam przyjemnym, kojącym zabiegom. Są one wykonywane powoli, bez pośpiechu, a ja nie muszę myśleć o codziennych obowiązkach i problemach. W tle słyszę muzykę relaksacyjną, jestem odprężona. Pierwszym zabiegiem, któremu się poddaje jest peelingu całego ciała. Moja skóra zostaje głęboko oczyszczona, martwy naskórek znika.

Moje ciało jest gładsze, lepiej ukrwione. Teraz jestem gotowa na kąpiele borowinowe. Odprężam sie jeszcze bardziej, wchłaniam spokój. Po kąpielach czas na fototerapię. Dzięki niej staję się weselsza, pełniejsza pozytywnych myśli i uczuć. Sauna usuwa ze mnie resztki toksyn, jestem całkiem czysta, świeża, całkiem dziewicza. Zimne i gorące okłady z wulkanicznych osadów spoczywają na moim ciele. Moja skóra wchłania różnorodne, cenne składniki Jestem rozluźniona i zrelaksowana. Cały czas słyszę cudowną relaksującą muzykę oraz czuję zapach cudownych olejków eterycznych.

Czas na masaż. Moje ciało i zmysły są już zupełnie odprężone. Ten piekny dzień dobiega końca. Odzyskałam spokój ducha, równowagę i siły witalne. Jestem szczęśliwa, jestem lepszą matką, żoną, pracownicą.