Najnowsze badania przeprowadzone przez znany brytyjski sklep internetowy z odzieżą pokazują, że za sprawą rosnącej liczby smartfonów i tabletów, kobiety nawet na chwilę nie mogą oderwać się od jednej ze swoich największych słabości - zakupów.

Z ankiety przeprowadzonej wśród tysiąca kobiet, 37 proc. z nich przyznaje, że robi zakupy w łóżku, tyle samo pań buszuje po internetowych sklepach w czasie pracy. Dla 33 proc. pań droga do pracy jest świetną okazją do nabycia nowych przedmiotów. Panie przyznają się również do zakupów internetowych dokonywanych podczas ślubu znajomych, a nawet w czasie korzystania z toalety.

- Rosnąca popularność smartfonów i tabletów oznacza, że zakupy nie znają żadnych granic, Możemy je robić praktycznie wszędzie - komentuje badania Rebecca Elderfield z serwisu Very.co.uk.

- Sposób, w jaki postrzegamy modę i ją odbieramy, zmienił się diametralnie. Dziś w sekundę mogą pojawić się nowe inspiracje i tyle samo czasu zajmuje nam kupienie nowej sukienki czy butów - dodaje Elderfield. 

>>> ZOBACZ!