O tym, jak rozpoznać, że partner zdradza, napisano już mnóstwo książek i przeprowadzono szereg analiz tematu. Spośród wskazywanych wszystkich symptomów zdrady wybraliśmy te najczęściej powtarzające się.

Reklama

1. Zaczął przesadnie dbać o swój wygląd i odnawiać garderobę.

Jeśli dotychczas Twój mężczyzna nie przywiązywał większej wagi do tego, jak wygląda, a teraz nagle zaczęło mu bardzo zależeć np. na schudnięciu i posiadaniu modnych ubrań, może to być znak, że chce się szczególnie komuś podobać. Wielu psychologów przekonuje, że takie zachowanie to jedna z pierwszych oznak niewierności.

2. Unika kontaktów intymnych.

Jeśli partner nie przejawia zainteresowanie zbliżeniami, szuka powodów, aby nie kłaść się do łóżka razem z Tobą lub odpycha Cię, kiedy inicjujesz bliskość, to może oznaczać, że zaspokaja swoje potrzeby z kimś innym.

3. Często i na długo znika.

Mężczyzna, który ma dla Ciebie coraz mniej czasu- wcześniej niż zwykle wychodzi do pracy i później z niej wraca albo ma sto zajęć poza domem, może nie być do końca lojalny i szczery.

4. Zaczyna ukrywać swoje wydatki, których nagle robi się coraz więcej.

Jeśli wcześniej mieliście wgląd w swoje wydatki, wspólnie je planowaliście i realizowaliście, a nagle z konta znika co jakiś czas większa kwota, o której on nie wspomina, przyjrzyj się bliżej jego zachowaniu. Jeśli do tego dojdzie jeszcze przyłapanie na kłamstwie: on twierdzi, że był na siłowni, a w tym czasie "ktoś" płacił jego kartą kredytową za kolację w restauracji, to już niemal pewne, że coś jest "nie tak".

5. Nie pozwala Ci korzystać ze swojego komputera i telefonu komórkowego.

Większość zdradzających mężczyzn wie, że mogą zostać przyłapani właśnie za sprawą historii połączeń telefonicznych lub korespondencji e-mailowej. Dlatego niewierni panowie starają się uniknąć tego rodzaju wpadki, np. zmieniają hasła dostępu do swojego sprzętu.

6. Zrobił się krytyczny lub przeciwnie: dziwnie wylewny.

Jeśli nagle Twojemu mężczyźnie wszystko w Tobie przeszkadza lub przeciwnie: co tydzień przynosi Ci bukiet róż, może powinnaś baczniej przyjrzeć się przyczynom jego zmiany zachowania.

7. Kobieca intuicja podpowiada Ci, że coś jest nie tak.

Z badań wynika, że większość kobiet, które dowiedziały się o zdradzie partnera, od dłuższego czasu podejrzewała go o niewierność, mimo że nie miała na to namacalnych dowodów. Te kobiety twierdzą, że to intuicja podpowiadała im, że coś się dzieje, ale one ignorowały te przeczucia. Ty nie ignoruj!

Reklama