Bezpieczeństwo socjalne - bez niego nie da się dobrze zrelaksować! Posiadanie stabilnej pracy i zarobków jest ważne, ale w ciągu weekendu stanu faktycznego i tak nie zmienisz. Odłóż myślenie o tym do poniedziałku. Bądź czasami jak Scarlet O'Hara!

Reklama

Zła praca daje tyle stresu, że brakuje energii na cokolwiek innego. Fajnie mieć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, ale jeśli chwilowo nie jest to możliwe, możesz zadbać o o satysfakcjonujący weekend.

Domowy obiad w weekend jest podstawą higieny odpoczynku. Owszem, wspólny obiad jest czymś cudownym, ale niekoniecznie musi to dla Ciebie oznaczać 2 godziny straconego czasu w kuchni przy garach. Chyba, że... to lubisz!

Niezbędna aktywność fizyczna ładuje nam akumulatory na cały tydzień. Oczywiście, ale jeśli nie masz siły, nie ćwicz! Czasami czas spędzony w łóżku lepiej regeneruje siły niż czas spędzony w klubie fitness.

Zdrowe relacje towarzyskie są podstawą funkcjonowania w społeczeństwie. A poza tym, no jak to? Można inaczej? Och, te wyrzuty sumienia! Kiedy ostatni raz widziałam się z moimi przyjaciółmi... Tylko dlatego wciąż myślę o tym z taką niechęcią...? Nie masz ochoty z nikim się widzieć? Po prostu nie musisz tego robić!

Czas spędzony z rodziną jest najważniejszy. W tygodniu masz tak mało czasu dla najbliższych. Hmmm, a dlaczego raz na jakiś czas nie miałabyś pozwolić sobie na egoizm i zapomnieć o mężu, dzieciach i wszystkich krewnych i znajomych królika...? Masz do tego prawo!

I jak, jesteś już gotowa na prawdziwy weekendowy relaks?