Najbliższe spotkanie z instruktorami fitness odbędzie się już w rozpoczynający się dziś weekend. Sobotnie zajęcia otworzy pokaz zumby, która szturmem podbiła kluby fitness na całym świecie.

Reklama

- Fenomen treningu zumby polega na połączeniu kroków tańców latynoamerykańskich i fitness. Dzięki luźnej atmosferze i muzyce latino zajęcia bardziej przypominają taneczne szaleństwo, niż typowy aerobik - zapowiada rzeczniczka centrum Joanna Karpińska.

Zajęcia zumby są doskonałą zabawą, a jednocześnie modelują sylwetkę i poprawiają koordynację ruchową. Do uczestnictwa w takim treningu nie ma żadnych przeciwwskazań. Może w nich wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, płci czy kondycji fizycznej.

Kolejny pokaz na plaży poświęcony będzie pure fire. Jest to kompleksowy trening stworzony po to, by poprawiać sprawność, wytrzymałość i kondycję. Zestaw ćwiczeń angażuje różne grupy mięśniowe, a wykorzystanie ciężarków, piłek i stepów wpływa na poprawę siły mięśni.

Sportowa niedziela na plaży zacznie się nieco spokojniej, bo od podstaw relaksacyjnej jogi, a później w plażowej siłowni rozpocznie się rowerowy maraton.

Przez cały weekend dla wszystkich chętnych zaplanowano także konsultacje z dietetykiem i trenerem, które pozwolą opracować szkic indywidualnego planu treningowego. Kolejne zajęcia na plaży odbędą się w pierwszy weekend sierpnia.