- Zadbaj o to, aby w Twoim mieszkaniu pojawiły się świeże kwiaty. Nawet jeśli uważasz, że dużo z nimi roboty i są zupełnie niepraktyczne, kup bukiet, a od razu poczujesz powiew świeżości i będziesz cieszyć nimi wzrok.

Reklama

- Przejrzyj zawartość szafy z ubraniami (a jeśli znajdziesz czas, również każdej innej, w której zdążyło się uzbierać trochę niepotrzebnych rzeczy) i pozbądź się staroci. Nie łudź się, że kreacje, których nie założyłaś w ciągu ostatniego roku, jeszcze kiedyś zyskają Twoje uznanie. Oddaj je potrzebującym, a sama zyskaj miejsce na coś nowego i modnego w tym sezonie.

- Teraz kiedy dni są dłuższe i wcześniej robi się widno, zacznij wstawać 20 minut wcześniej i przeznacz ten czas na poranną gimnastykę oraz lekkie śniadanie. Gwarantujemy, że już po tygodniu odczujesz pierwsze efekty tych działań.

- Stań się bardziej asertywna, naucz się odmawiać i słuchać swojego wewnętrznego głosu, który czasami każe Ci robić coś innego niż to, na co się decydujesz.

- Jeśli nie udało Ci się zrealizować noworocznego postanowienia o pójściu na zajęcia fitness, wiosna to najlepszy moment, aby znowu podjąć tę próbę.

- Bądź "eko". Dbając o środowisko, będziesz mogła być dumna z siebie, a to dostarczy Ci pozytywnej energii.

- Kup modny ciuch i wygodne buty na niewysokim, wygodnym obcasie. Od razu poczujesz się bardziej pewna siebie.

- Dużo pij. Wiosną organizm szczególnie potrzebuje starannego nawadniania. Najlepsza będzie zielona herbata i woda niegazowana.

- Myśl pozytywnie. Kochaj siebie, ludzi dookoła, świat. Nie pozwól, aby drobnostki wpływały na Twój dobry nastrój.

- Już teraz pomyśl o wakacyjnych wojażach - poczyń plany i spróbuj powoli je realizować. To dostarczy Ci ogromnej dawki dobrych emocji.