Odważne sesje zdjęciowe dla ukochanego to temat, który pojawił się już jakiś czas temu. Propozycja oryginalnego podarunku dla ukochanego mężczyzny na przykład z okazji walentynek przypadła do gustu wielu paniom, które chętnie zrzucały ubrania przed obiektywem. Od niedawna jednak, pomysł ten przeniósł się na grunt tematyki ślubnej.

Portal DailyMail przedstawia brytyjską fotografkę Jodie Howe, która specjalizuje się w tego typu sesjach fotograficznych i przyznaje, że w ostatnim czasie zauważyła duży wzrost zainteresowania kobiet swoimi usługami. Howe oferuje rozbierane sesje zdjęciowe przyszłych żon, które mają być niespodzianką dla ich partnerów z okazji wkroczenia na nową drogę życia.

Kobiety, które chcą sprawić taki nietypowy prezent swojemu przyszłemu mężowi, decydują się na bardzo różną stylistykę zdjęć. Od dość niewinnych fotek w ślubnej bieliźnie i welonie, po odważniejsze, zupełnie rozebrane zdjęcia w bardzo seksownej stylistyce.

Czy oryginalny trend z Wysp Brytyjskich ma szansę przyjąć się także nad Wisłą, gdzie kobiety coraz odważniej podchodzą do swojej cielesności i seksualności. Pracownie fotograficzne oferujące profesjonalne sesje  "zwykłym" kobietom cieszą się coraz większym powodzeniem, nie wykluczone więc, że erotyczne zdjęcia jako prezent ślubny dla przyszłego małżonka zyskają uznanie również w Polsce.