JESUS LUZ

Jezus i Madonna w jednym łóżku - już samo łączenie tych dwóch imion to marketingowa perełka. A związek z królowa pop kieruje na mężczyznę wszystkie światła reflektorów. Tak było z młodziutkim brazylijskim modelem Jesusem Luzem. Nie tak dawno mało znany, teraz może się pochwalić pracą dla Dolce&Gabbana, Pepe Jeans i Givenchy i Dolce&Gabbana. Ale i tak jedna z najważniejszych w jego życiu sesji zdjęciowych na zawsze zostanie ta, do której pozował razem z Madonną. Od czasu nawiązania tego romansu dzienna stawka zdjęciowa Luza wzrosła z 100 do aż 50 tysięcy dolarów! Czyli 500 razy...

TOMASZ KAMMEL

Choć w tym duecie to on jest prawdziwą gwiazdą, jednak ona trzymała kasę. Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda stali się bohaterami tak zwanej "Kammelgate". On prowadził firmę PR, ona kierowała do niej pracowników banków, które ja zatrudniały. W ten sposób wyprowadzili od jej pracodawców ok. 16 milionów złotych! Kammel dobrze ulokował swoje uczucie.

EDYTA ZAJĄC

Znamy historie od Kopciuszka do królewny, od świniopasa do królewicza. Teraz mamy nową bajkę: z PKP na szczyty show-biznesu. Pewnego razu w wagonie WARS spotkali się Cezary Pazura i młodziutka Edyta Zając. Z nikomu nieznanej 19-latki mieszkającej w bloku w Nowej Hucie Edyta przeobraziła się w prezenterkę telewizyjną, gwiazdę rubryk towarzyskich, która mieszka w luksusowym apartamencie i jeździ superdrogim autem.

ASHTON KUTCHER

Owszem, jako młody, śliczny aktor był znany już wcześniej. Ale związek z mogącej być jego matką Demi Moore otworzył przed nim wiele drzwi. Z gwiazdy serialów i programów dla nastolatek przeobraził się w nieźle opłacanego aktora, który dostaje ciekawsze propozycje filmowe i ma gażę w wysokości 10 milionów dolarów za film. Ashton nie pozwala nikomu zapomnieć o swoim małżeństwie - regularnie zamieszcza na portalu Twitter nowe zdjęcia i komentarze dotyczące jego żony, a sama Moore zamierza niebawem zmienić swoje słynne nazwisko na nazwisko męża, czego nie zrobiła tego dla Bruce'a Willisa. Tylko on nie potrzebował promocji swojego... Demi pokrywa podobno wszystkie domowe wydatki.

BLAKE FIELDER-CIVIL

Wielu jednak wierzy w autentyczność miłości Kutchera do Demi. Tego nie da się powiedzieć o byłym mężu Amy Winehouse. W cztery dni po rozwodzie z wokalistką, Blake Fielder-Civil ogłosił, że będzie walczył o wynagrodzenie za bycie inspiracją gwiazdy. O co konkretnie chodzi? O to, że zdradził ją i porzucił. To w tym okresie gwiazda napisała piosenki do swojej najlepiej sprzedającej się płyty "Back to Black". Z tego tytułu były już mąż żąda od Amy 6 milionów funtów.