1. Dorota Stalińska i jej syn Paweł: syn gwiazdy jest bardzo przystojny i nie sposób nie porównać go do pierworodnego księżnej Diany i księcia Karola - Williama. Ten wysoki blondyn, który robi wrażenie na kobietach jest bardzo przywiązany do swojej mamy. Przychodzi z nią na wszystkie imprezy dla VIP-ów, a pani Dorota nie jest mu dłużna i towarzyszy podczas najważniejszych wydarzeń w życiu, Nie od dziś wiadomo, że są do siebie bardzo przywiązani i mocno się wspierają.

To godne pochwały, ale złośliwi się zastanawiają: czy Paweł, model agencji New Age, wzbudziłby wielkie zainteresowanie agentów Next Model Management, gdyby nie pokazał się na kilku bankietach w objęciach sławnej mamy? Ale z drugiej strony - jakie znaczenie ma najbardziej nawet znane polskie nazwisko za granicą? Gdy Paweł będzie stąpał po wybiegach Mediolanu czy Paryża, nikt nie wpadnie na pomysł, żeby sprawdzić, kim jest jego mama w dalekim kraju na północnym -wschodzie Europy. Złośliwcy jak zwykle nie mają racji...

2. Katarzyna Dowbor i jej syn Maciej: gdy superprzystojny syn prezenterki pojawił się w telewizji, zawrzało. "No tak, załatwiła synowi pracę" - mówili wszyscy i nie ma co ukrywać - tak to wyglądało. Maciek na początku swojej drogi zawodowej nie był zbyt sprawnym prezenterem, ale trzeba mu przyznać, że - jak to się potocznie mówi - wyrobił się bardzo. Dzisiaj aż miło na niego popatrzeć, bo znakomicie daje sobie radę przed kamerą - nabrał luzu, czasem sypnie dowcipem. Czy nazwisko mu pomogło? Może trochę, ale pracowitości odmówić mu nie sposób.

_____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Szkoła kryzysowego farbowania rzęs
>>> Komiks dla dorosłych kręci nie tylko mężczyzn
>>> Jedz popcorn, a podniesiesz swoje libido