Inne
Reklama
Inne
Inne
Inne
Inne
Inne

Dlaczego tylko kobiety? Mężczyźni też mogą się rozebrać! Muzycy, bokserzy, rugbyści, modele i piłkarze... w sumie 21 męskich gwiazd wzięło udział w rozebranej sesji, by zwrócić uwagę publiczności na męski problem, jakim jest rak prostaty i jąder. Zdjęcia są częścią kampanii zatytułowanej "Everyman". Można je obejrzeć w specjalnym dodatku do magazynu Cosmopolitan, który jest w sprzedaży od 11 czerwca. Wśród modeli znaleźli się między innymi: Gonzalo Tiesi, Will Skinner, David Strettle, Jordan Turner-Hall, Gareth Gates, David Haye, Gilles Marini i Carlton Cole.

24-letni Gareth Gates to gwiazda pierwszej edycji brytyjskiego Idola. Rzeczywiście stał się idolem - sprzedał 3,500,000 płyt i ma na koncie kilka hitów z pierwszych miejsc brytyjskich list przebojów.

W stroju Adama możemy podziwiać Davida Haye, 28-letniego mistrza bokserskiego wagi półciężkiej.

Swoimi wdziękami akcję wsparł też nieco starszy, bo 33-letni Gilles Marini - model znany również telewidzom z roli sąsiada Samanthy, bohaterki serialu "Seks w wielkim mieście".

W nagiej sesji wziął również udział Carlton Cole, 28-letni piłkarz West Ham United, wcześniej związany z Chelsea.

Artystyczny rys nadał serii zdjęć szwedzki DJ i gwiazda pop Jonas Erik Altberg, bardziej znany jako Basshunter. Podbił brytyjskie listy przebojów hitami takimi, jak "Now You're Gone" i "All I Ever Wanted".