Wakacje to czas szczególny - czas miłosnych uniesień. Temperatura rośnie nie tylko za sprawą pogody ale również widoku pięknych krajobrazów i półnagich opalonych ciał. Gdzie najłatwiej napotkać wakacyjny flirt? Na plaży w Egipcie czy może na dyskotece na Majorce? Najprzyjemniej i najłatwiej flirtuje się w Hiszpanii, a najdogodniejsze miejsce na podryw to bar hotelowy – wynika z ankiety online przeprowadzonej na portalu turystycznym HolidayCheck.

Reklama

JAK ROMANS, TO W OJCZYŹNIE CORRIDY

Ponad 28 proc. ankietowanych wskazało na ojczyznę flamenco i corridy - Hiszpanię. Drugie miejsce (20 proc. wskazań) zajęła słoneczna Italia, a trzecie słynący z seksturystyki Egipt - wymieniło go prawie 19 proc. internautów (w przeważającej części panie).
Nie tylko gorąco uderza nam do głowy. Egzotyka egzotyką, ale doceniamy także walory własnego kraju. 18 proc. osób uważa, że to właśnie Polska najbardziej sprzyja wakacyjnemu flirtowi. Nasza ojczyzna wyprzedziła nawet tak atrakcyjny rejon, jak Grecja (około 15 wskazań).

MIŁOŚĆ CZEKA ZA HOTELOWYM BAREM

Już wiemy, jaki kierunek na mapie obrać, by nie ominął nas wakacyjny flirt. Ale co dalej? Gdzie wyjść mu na spotkanie? Według internautów najłatwiej przełamać lody dzięki kolorowym drinkom z parasolką, a miłość czeka na nas nie gdzie indziej, jak w hotelowym barze. To miejsce jako najbardziej przyjazne wakacyjnym romansom poleca największa grupa - ponad 40 proc. Swoje zrobi też osłanianie kuszących wdzięków, o co najłatwiej na plaży i przy basenie - te miejsca poleca łowcom flirtów jedna trzecia ankietowanych.

WSPÓŁŻYJ Z KO-WCEM

Opłaca się także dobrze współżyć z... KO-wcem. Internauci polecają branie udziału w animacjach hotelowych. Co dziesiąty uważa, że najlepszą okazją do nawiązania dobrze rokującej znajomości jest wspólne uprawianie sportów, gry i imprezy.

Wyruszając "na łowy" warto wypuścić się "w teren", czyli poza hotel. Co piąty internauta poleca dyskotekę, zakupy i muzea. Ale po co czekać? Okazja do obiecującego flirtu może zdarzyć się już w drodze na urlop, np. w samolocie. Miłą rozmowę z sąsiadem/sąsiadką w trakcie lotu poleca 9 proc ankietowanych.

____________

NIE PRZEGAP:

>>> "Wszystko jest seksem. Szanuj go!"

>>> Nasza największa tajemnica seksualna

>>> Co barmani wiedzą o mężczyznach?