Inne / Tomasz TrojanowskiShutterstock.
Reklama

Odpowiedź znajduje się w książce "6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz". Sean Covey udziela w niej młodym ludziom ważnych porad przydatnych w podejmowaniu świadomych i mądrych decyzji. Wykorzystuje rzeczywiste historie nastolatków z całego świata i pokazuje młodzieży, jak odnieść sukces w szkole, zdobyć dobrych przyjaciół, porozumiewać się z rodzicami, zachować rozsądek w sprawach randek i seksu oraz unikać nałogów i budować poczucie własnej wartości.

To nowatorska książka z mnóstwem oryginalnych żartów rysunkowych, inspirujących cytatów i zabawnych kwestionariuszy, która pomoże nastolatkom (od 11 lat wzwyż) nie tylko przetrwać, ale i odnieść prawdziwy sukces.

RECENZJA CZYTELNICZKI:"W gąszczu lepszych i gorszych poradników, ten bije na głowę wszystkie razem wzięte. Mama i tata będą zawiedzeni, że na okres swojej burzy hormonów nie mieli tak dobrej książki, a nastolatek odkryje samego siebie w sytuacjach przedstawionych w tej książce. Ten poradnik to krok milowy w rozwoju dziewczyn i chłopaków, bo przede wszystkim motywuje do twórczej roboty! Polecam i młodzieży, i jej rodzicom."

Poradnik "6 decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz" kosztuje 30,99 zł i możesz kupić go TUTAJ

_____________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Czym jest inteligencja erotyczna
>>> Co kobiety powinny wiedzieć o seksie