Nie znacie się od wczesnego dzieciństwa, nie byłaś świadkiem wszystkich wydarzeń w życiu twojego ukochanego. Oczywiście, ufasz mu i wierzysz, że jest dobrym człowiekiem, który nie zrobiłby ci nigdy krzywdy. Przynajmniej celowo. Ale są dwie rzeczy, o które powinnaś go zapytać. Spokojnie, bez stwarzania atmosfery skandalu. Zrób to dla własnego bezpieczeństwa.

Reklama

SPYTAJ GO O CHOROBY ZAKAŹNE

Wiedza o tym, czy twój partner nie jest zakażony wirusem HIV lub chorobą weneryczną jest oczywiście wiedzą elementarną, którą każdy człowiek powinien z mety przekazać swojemu partnerowi. Ważne jest też, abyś wiedziała, czy twój ukochany nie jest zarażony wirusem żółtaczki typu B. Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, idźcie razem na badania. Razem, bo przecież on może chcieć wiedzieć wszystko o tobie...

SPYTAJ GO O PARTNERKI SEKSUALNE

Pozwól mu zachować szczegóły erotycznej przeszłości dla siebie, ale ważne jest, byś znała przynajmniej liczbę kobiet, z którą miał kontakty seksualne. Jeśli jest ona duża, możesz mieć słuszne podejrzenia, że jesteś kolejnym motylem w kolekcji oraz, że któraś z jego poprzednich bogdanek mogła zarazić go jakąs nieprzyjemną chorobą. Duża liczba partnerów seksualnych niestety zwiększa takie ryzyko. Spytaj przy tym, czy zdarzyło mu się uprawiać seks z przygodnymi kobietami. Miejmy nadzieję, że odpowie szczerze.