Sposobów jest tyle, ile par i zapewne każdy w jakimś stopniu jest skuteczny. Najważniejsze, to by w chwilach znudzenia nie poddawać się i zawalczyć o lepszą kondycję waszego związku. Oto nasze propozycje:

ZAMIEŃCIE SIĘ ROLAMI

Dodaj trochę różnorodności do codziennej rutyny. Jeśli zazwycznaj to ty gotujesz lub wychodzisz z psem, pozwól, aby to twój partner wtargnął do kuchhni albo wstał na poranny spacer z pupilem. Dzielenie się odpowiedzialnością doda świeżości waszemu życiu i pomoże dostrzec drugą stronę osobowości partnera.

ZRÓBCIE COŚ ODWAŻNEGO

Jeśli regularnie będziecie aplikować sobie dawkę adrenaliny, wykonując ekstremalne czynności, jak wspinaczka skałkowa czy przejażdżka na rollercoastrzerze, wasze mózgi wyprodukują te same substancje chemiczne, które uwalniały się, gdy dopiero co pojawiła się między wami chemia. I na pewno będziecie chcieli doświadczać tego uczucia znacznie częściej.

USTALCIE ZABAWNY RYTUAŁ

Pomyśl o czymś, co bawi twojego ukochanego, np. o jego ulubionym dowcipie, z którego zawsze się śmieje, i przytocz go, gdy jesteście wśród znajomych. Dzielenie się nawet małą tajemnicą wzmacnia poczucie wyjątkowej więzi między wami i dodaje pikanterii waszej relacji.

Do dzieła!