Operacja plastyczna zmniejszenia piersi u dawnej gwiazdy girlsbandu Atomic Kitten kosztowała 15 tys. funtów. Sama Katona jest zachwycona jej rezultatami i powiedziała, że "kocha swoją nową figurę". Poza zmniejszeniem biustu przeszła bowiem również liposukcję i zabieg usunięcia rozstępów.

Gwiazdka postanowiła poddać się operacji, ponieważ była sfrustrowana swoją złą figurą i piętnem, jakie odcisnęły na jej ciele cztery ciąże. Sama jednak nie musiała za nic płacić.

Po tym, jak została uznana przez sąd za bankrutkę na tydzień przed operacją, za wszelkie procedury zgodziła się zapłacić MTV i producenci jej nowego reality show "Whole Again". Przebieg operacji Kerry, włącznie z najbardziej drastycznymi momentami, zostanie pokazany w programie pod koniec tego miesiąca.

Jako kolumnistka amerykańskiego magazynu "OK!" Katona stwierdziła w swojej rubryce: "Wczoraj wybrałam się na zakupy i po raz pierwszy wszystkie staniki wyglądały głupio na moich nowych piersiach. Właściwie lepiej wyglądam bez żadnego z nich".

Wielkość piersi Kerry została bowiem znacznie zmniejszona - z rozmiaru GG do DD.

Ostatnio była piosenkarka pokazała się na lotnisku w obcisłych dżinsach i przylegającym do ciała topie. Zdawała się być równie pewna siebie, jak w czasach swojej kariery scenicznej.