Inne
Reklama
Inne

Wczoraj świat obiegły zdjęcia, na których półnaga brytyjska aktorka, Sienna Miller całuje się z milionerem Balthazarem Getty na jachcie u wybrzeży Amalfi. Dziś z kolei oglądamy piersi modelki Kate Moss, która odpoczywa na Sardynii. Co łączy te panie? Obie się nie znoszą, stale ze sobą rywalizują i kochają rozrywkowe życie. Ich niechęć do siebie bierze się stąd, że najwyraźniej widzą w sobie zagrożenie. Obie uważane są za największe brytyjskie znawczyni mody i prawdziwe ikony stylu. Poza tym obie panie mają trudne charaktery. Jak wiadomo, silne kobiety nie lubią konkurencji. Szczególnie w show-biznesie, który nagradza najlepszych. Stawka jest więc wysoka. Trzeba być na topie, koniecznie najlepszą, najoryginalniejszą i najpiękniejszą. Trzeba być numer jeden.

Na uwagę zasługuje także fakt, że zarówno Sienna, jak i Kate w ostatnim czasie rozstały się ze swoimi facetami. Związek Miller podobno rozpadł się z powodu chorobliwej zazdrości jej partera, też aktora Rhysa Ifansa (patrząc na zdjęcia z wakacji gwiazdy trudno mu się dziwić). Wśród przyjaciół, z którymi na jachcie odpoczywa Moss nie ma również Jamie'go Hince'a, z którym top modelka zerwała po dziesięciu miesiącach związku. Muzyk wyprowadził się z jej apartmanetu po gwałtownej kłótni.

Czymże są więc gołe ekscesy gwiazdek? Bardzo prawdopodobne, że są efektem zwykłej kobiecej rywalizacji, ale niewykluczone, że niechęć do staniczka bierze się z zupełnie innych pobudek. Może Sienna i Kate na wyścigi szukają sobie nowych partnerów? Przecież, kto pierwszy, ten lepszy... A może być i tak, że zranione w swej dumie celebrytki chcą wzbudzić zazdrość w byłych facetach? Faktem jest, że w ich zachowaniu czuć determinację. A jak wiadomo, gdy kobieta czegoś chce, nie ma siły, by tego nie dostała...