Heidi wygrała, bo jest nie tylko piękna, ale z wdziękiem robi interesy. Jest aniołkiem Victoria’s Secret i prowadzi własny program w TV, który cieszy się milionową publicznością. Poza tym ma własną linię butów, biżuterii i słodyczy.

Najlepiej opłacana modelka świata, brazylijska bogini Gisele Bundchen musiała zadowolić się drugą pozycją. Jej piękne włosy, lśniąca skóra i niesamowite ciało tym razem nie wystarczyły, by pokonać blond Heidi. Na trzecią pozycję zasłużyła, zadaniem autorów rankingu, kolejna olśniewająca Brazylijka, Adriana Lima.

Tuż za nią uplasowała się jedna z najpulchniejszych dziewczyn w modowym przemyśle, Tyra Banks. Trudno wyobrazić sobie osobę bardziej dumną ze swojej urody niż ona. Tym, którzy sugerują, że powinna zrzucić parę kilo, odpowiada bez ogródek "Możecie mnie pocałować w mój wielki tyłek”.

Z kolei Karolina Kurkova zajmująca 5. miejsce jest najbardziej dumna ze swoich nóg. Piękna Czeszka jest uznawana za właścicielkę najdłuższych i najzgrabniejszych kończyn wśród modelek.

W zestawieniu znalazły się również Alessandra Ambrosio (6.), Carolyn Murphy (11.), Naomi Campbell (12.), Marisa Miller (14,) i Kate Moss (18.)