Seks na każde życzenie

No może nie na każde. Ale nie oszukujmy się, szanse na seks są większe, gdy mamy stałego partnera. Cielesnych przyjemności można domagać się o każdej porze dnia i nocy. A w razie odmowy po prostu strzelić focha.

Rozkoszujesz się polityką prorodzinną rządu

Kredyty dla młodych małżeństw, ulgi na dzieci i becikowe - to dużo korzystniejsze dla Twojego portfela niż życie samotnika. A do tego jeszcze PIT wypełniony we dwoje - to tak romantyczne, że możecie nawet uzbierać okrągłą sumkę na wakacje w tropikach.

Wakacje dla dwojga

Może to i jawny objaw dyskryminacji, ale biura podróży po prostu wolą pary niż singli. Najciekawsze oferty, wygodne pokoje - zawsze dla dwojga. No i można skorzystać z apartamentu dla zakochanych...

Domowe obiadki

Przypalone frytki na starym oleju, kebab z fast - foodu jedzony w pośpiechu - taka dieta to zabójstwo dla Twojego żołądka. Domowe jedzenie jest o niebo lepsze, zdrowsze i tańsze od restauracyjnego. Poza tym we dwoje jakoś raźniej sterczy się przy garach. W efekcie prawie codziennie na stół "wjeżdża" pomidorowa z ryżem. I to często nawet lepsza, niż u mamy...

Chorujesz w spokoju

Dreszcze przeszywają Ci ciało, gorączka rozsadza Ci głowę? Nawet nie możesz zadzwonić po doktora, bo przez atak bakterii na struny głosowe nie wydasz z siebie dźwięku, a zmiana pozycji wertykalnej na horyzontalną to wysiłek ponad Twoje siły? Ukochany to Twój jedyny ratunek. Poda rosołek do łóżka, zawiezie do lekarza, pogłaszcze po głowie i pobiegnie do apteki po kolejne opakowanie aspiryny.

Robisz się ekologiczny

Pomyśl sobie, co stałoby się z naszą planetą, gdyby jedna żarówka mogła świecić tylko dla jednej osoby. Single to egoiści. Ogrzewanie i oświetlanie mieszkanie dla pojedynczego człowieka to rozrzutność, za którą zapłacą przyszłe pokolenia.

Łatwiejsze zakupy

Koszyk w supermarkecie łatwiej zapełnić we dwoje. I potem skuteczniej opróżnia. Nadgryziona bułeczka, niedojedzony serek czy niedopity sok z przekroczoną datą ważności lądują w śmieciach. Pary nie mają podobnych problemów.

Robisz się oszczędny

Ekologiczny znaczy również oszczędny. Pieniądze, które zaoszczędzisz na rachunkach za prąd, energię, wodę, benzynę i gaz możesz przeznaczyć na prawdziwe przyjemności.

Nie straszne Ci pytania na niedzielnym obiadku u mamy

Jeśli posiadasz drugą połowę nic nie będzie zdawać Ci wścipskich pytań o... przyszłość.

Życie towarzyskie

Zakochanego duetu nikt nie zapomina zaprosić na urodzinową imprezę w knajpie, albo grupowy wyjazd na narty w Alpy. "Zajęte" serce (raczej) nikomu nikogo nie odbije. Chyba, że będzie to miłość od pierwszego wejrzenia...