Inne
Reklama

Podwodna restauracja w hotelu Hilton Maledives Resort & Spa (Malediwy)

Inne
Inne

Wyobrażasz sobie jej reakcję na romantyczną kolację w towarzystwie kolorowych rybek i błękitnego oceanu? Jeśli nie, to koniecznie zaproś ją na Malediwy. Nigdzie na świecie walentynki nie bedą smakowały tak... romantycznie.

czytaj dalejPetit Moulin - modny hotel zaprojektowany przez samego Christiana Lacroix (Francja)

Inne
Inne

Na walentynki do Paryża? Banalnie? Nie, jeśli zabierzesz panią swojego serca do kameralnego hotelu (tylko 17 pokoi), którego wystrój wyszedł spod ręki mistrza haute couture, Christiana Lacroix. Romantyczne uniesienia i niezapomniane przeżycia gwarantowane.

czytaj dalejWrzące uczucia w hotelu lodowym w Jukkasjarvi (Szwecja)

Inne
Reklama
Inne

Jeśli przyszłoby Wam do głowy spędzić walentynki w miejscu, gdzie temperatura powietrza wynosi - 5 stopni Celsjusza, Wasze uczucie musi być bardzo gorące. W północnej Szwecji nie grozi Wam walentynkowa kłótnia zakończona samotną nocą w osobnych pokojach. Lepiej zdecydujcie się na pojednawczego drinka z lodowej szklanki w lodowym barze.... Romantyczne chwile spędzicie obserwując Zorzę Polarną, a rozerwiecie się na przejażdżce skuterami śnieżnymi i psimi zaprzęgami. Odważni mogą także powozić zaprzęgiem reniferów.

czytaj dalejObcowanie ze sztuką w Art'otel (Berlin)

Inne / Eliseo Fernandez
Inne

Tworzycie oryginalną parę? Lubicie niebanalne miejsca i pasjonujecie się sztuką nowowczesną? W dźwiękoszczelnych pokojach (dobra opcja w dniu zakochanych!) obfitujących w mieszankę sztuki, fotografii i designu, zaspokoicie nie tylko potrzeby serca, ciała, ale i ducha.

Uwaga! Cały hotel poświęcony jest Andy'emu Warholowi. Pełno w nim zdjęć autorstwa Christophera Makosa przedstawiających twórcę pop artu w towarzystwie słynnych przyjaciół. Wystrój 91 pokoi urzymany w zielonkawożółtej i fioletowej kolorystyce to dzieło niemieckiej architekt wnętrz Beate Weller.

czytaj dalejPamiątka z muzyki w Hotelu Hard Day's Night (Wielka Brytania)

Inne
Inne

Fani kultowego zespołu The Beatles mogą połaczyć przyjemne z pożytecznym, zabierając ukochaną do Hotel Hard Day's Night w Liverpoolu. Każdy ze 101 pokoi urządzono inaczej i w każdym umieszczono obraz lub inne dzieło sztuki nawiązujące do Beatlesów. Przytulać się w rytmach "All you need is love"? Yeah!

czytaj dalejGigantyczny basen w kurorcie San Alfonso del Mar (Chile)

Inne
Inne

Gratka dla aktywnie spędzających nawet dzień zakochanych! Wpisany do Księgi rekordów Guinnessa zbiornik mierzy dokładnie 1013 metrów długości i zajmuje w sumie osiem hektarów. Atrakcje nie mają końca. Gdy znudzi Wam się pluskanie w krystalicznie czystej wodzie, możecie popływać jedną z łódek cumujących w zatoczce. Są też mniejsze baseniki i zbiorniki kryte - na wypadek, gdyby pogoda zawiodła.

A gdyby komuś znudziło się kąpanie w słodkiej wodzie, zawsze może przejść kilkanaście metrów i zanurzyć się w prawdziwym oceanie. Raj! Najdłuższy...

czytaj dalejImprezy w Hotelu Adam & Eve (Turcja)

W apartamentach, w których ściany są całkowicie pokryte lustrami, a jedno naciśnięcie guzika odseparuje Cię żaluzjami od reszty świata, z całą pewnością nie chce się wychodzić z łóżka. Do tego kabina prysznicowa z opcją łaźni parowej i masażu, sprzęt do odtwarzania muzyki, a w sypialni wanna do kąpieli relaksacyjnych. I wielki, plazmowy telewizor umieszczony na ścianie dokładnie naprzeciwko Twojego łóżka. Zostajesz? Nie! Po rozkosznych chwilach tylko we dwoje, czas dla znajomych. W ogromnych suitach (od 128 -1000 m²) możesz zorganizować wspaniałą, ogromną imprezę lub zabawić się w ekskluzywnej dyskotece hotelowej.

Hotel Adam & Eve przylega do jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu Morza Śródziemnego, a położony ok. 45 km od centrum Antalyi.